NVO festivāla labāko ideju autori un LZS jaunatnes nodaļa tiekas ar Jāni DūklavuŠodien labāko ideju autori no NVO festivāla „Jaunieši iesaistās”, kuri iztēlojās sevi ZZS ministra "ādā" un uzrakstīja darbus, ko viņi paveiktu, ja kļūtu par ministru, tikās ar pirmo no pieciem ZZS ministriem, zemkopības ministru Jāni Dūklavu.

 

Desmit cilvēki, starp kuriem bija arī LZS jaunatnes nodaļas pārstāvi Reinis Uzulnieks, Arnis Platacis, Toms Muižarājs un LZS ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš, pārrunāja aktualitātes piena nozarē, zvejniecībā, cukuru ražošanā, linu audzēšanā.

 

Diskusiju laikā diskutējām arī par mazpulku kustību, par zemes apsaimniekošanu un jautājumus, kas skar jaunos zemniekus. Tikšanās laikā visiem bija iespēja pajautāt ministram sev interesējošo jautājumu. Nobeigumā visi nofotogrāfējās ar ministru un paši iejutās ministra “ādā”.

 

Nākamās tikšanās ar Satiksmes ministru Uldi Auguli, finanšu ministri Danu Reiznieci – Ozolu, aizsardzības ministru Raimondu Bergmani un jauno veselības ministri Andu Čakši notiks jūlija un augusta mēnešos.

 

Atgādinām, kad 22.aprīlī, Arhitektūras un dizaina centrā H2O6 Latvijas Jaunatnes Padome (LJP) sadarbībā ar vairāk nekā 30 jauniešu nevalstiskajām organizācijām (NVO), organizēja lielāko Latvijas jauniešu NVO festivālu „Jaunieši iesaistās”, kur visas dienas garumā ikvienam bija iespēja iesaistīties daudzveidīgās aktivitātes.

Arī LZS jaunatnes nodaļa visas dienas garumā piedāvāja NVO festivāla dalībniekiem aktīvi iesaistīties pie mūsu stenda.


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: situācija piena...
Latvija piedāvā nodrošināt Azerbaidžānas preču tra...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter