Noslēdzies 3. sezonas LZS jaunatnes nodaļas rīkotais strītbols 

Turpinot tradīciju, jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas Zemnieku savienības (LZS) jaunatnes nodaļa organizēja strītbola turnīru.

Atšķirībā no citiem gadiem, turnīrs notika Baložu vidusskolas stadionā. Šogad uz turnīru pulcējās četras komandas: LZS jaunatnes nodaļa (Reinis Uzulnieks, Jānis Blūzmanis, Kaspars Magurs, Edgars Indāns), Vidzemes priekšpilsētas nodaļa (Jānis Zīvers, Fēlikss Otikovs, Kristaps Tretjakovs), pirmo divu gadu čempione Jaunā nodaļa (Jānis Balodis, Gatis Dzērve – Tāluts, Andris Beite, Andrejs Vasiļevskis) un pirmo reizi turnīra vēsturē tika pārstāvēta arī Latvijas zaļās partijas jaunatnes nodaļa (Rihards Plotka, Toms Šļakota, Vitālijs Savkins). 

Ar savu klātbūtni turnīru pagodināja arī labklājības ministrs un ZZS valdes priekšsēdētājs Uldis Augulis un LZS ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš.

Pasākuma organizatori bija parūpējušies par dažādām aktivitātēm spēļu pārtraukumos, kā arī tika grilētas desiņas un viesus cienāja ar dažādiem gardumiem. Par garšīgiem ēdieniem un desiņām rūpējās mūsu ieceltais šefpavārs Nikolajs Zaičenko no LZS jaunatnes nodaļas, par kura māku garšīgi pagatavot ēdienu neviens vairs nešaubās.

      Turnīrā komandas izspēlēja katrs ar katru, lai noskaidrotu vietu sadalījumu pusfināla pāriem. Pēc grupu turnīra pirmo vietu izcīnīja LZS Vidzemes pr. nodaļa, otrie palika LZS jaunatnes nodaļa, trešais LZS jaunā nodaļa un ceturtie - LZP jaunatnes nodaļa.

Par pārsteigumu pusfinālā LZP jaunatnes nodaļa uzvarēja grupas uzvarētājus Vidzemes pr. nodaļu un iekļuva finālā. Diezgan spraiga cīņa ritēja arī otrajā pusfinālā, kur LZS jaunatnes nodaļa uzvarēja LZS jauno nodaļu.

Cīņa par trešo vietu LZS jaunā nodaļa pārspēja Vidzemes pr. nodaļu, izcīnot bronzas godalgas, bet finālā abu partiju jaunatnes nodaļu spēlē samērā vieglā cīņa LZS jaunatnes nodaļa pārspēja LZP jaunatnes nodaļu un pirmo reizi kļuva par čempioniem.

Spēļu starplaikos notika arī dažādas aktivitātes. Pirmajā aktivitātē, turot divas bumbas starp kājām un ar trešo metot sodiņu, precīzākais bija Vidzemes priekšpilsētas nodaļas pārstāvis Jānis Zīverts. Nākamajā atrakcijā, sitot ar pirmā izmēra futbola bumbu no centra pa gaisu, vienīgais kurš to izdarīja, bija labklājības ministrs Uldis Augulis. Trešajā atrakcijā - frisbija šķīvītis - bija jātrāpa iezīmētā zonā, kurā vienīgais trāpīja LZS jaunās nodaļas biedrs Gints Briežkalns. Un pēdējā aktivitātē, metot sodiņus ar vismazākā izmēra basketbola bumbu, otrreiz uzvarēja Jānis Zīverts.

      Pēc turnīra neliela vilšanās bija par mazo komandu skaitu, bet visi, kas bija ieradušies, pauda gandarījumu par turnīra norisi un pateicās organizatoriem. Paldies ikvienam dalībniekam, kas piedalījās, paldies arī visiem atbalstītājiem, jo lielu atbalstītāju pulku bija sapulcējuši gan LZS jaunā nodaļa un LZS Vidzemes priekšpilsētas nodaļa. Īpašu paldies vēlējāmies pateikt nama saimniecei Sandrai Ozolai par palīdzēšanu noorganizēt turnīru un LZS ģenerālsekretāram Artūram Graudiņam un visai LZS vadībai par finansiālu atbalstu.

Rezultātā šī turnīra galvenā balva ir prieks, lepnums un emocijas, ko deva turnīrs un tā dalībnieki. Uz tikšanos nākamgad!

 
 
Valdība apstiprina valsts pensiju pārskatīšanas kā...
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ES Lauksaimniecī...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter