LZS Jaunatnes nodaļas jaunieši aizvadīja politisko procesu simulācijas spēli “Vēlēšanu pilsēta”

Latvijas Zemnieku Savienības Jaunatnes nodaļas jauniešos ir SPĒKS UN ENERĢIJA Savienojumā ar LZS Valdes pieredzi = tas ir izdevies, spraigs un saliedējošs vakars!

Paldies LZS Jaunatnes nodaļas vadītājam Renārs Šķesters-Kambals par iniciatīvu un simulācijas spēles organizēšanu ! 

Vakar LZS Jaunatnes nodaļas jaunieši kopā ar 3 pieredzējušiem, pašvaldības pārstāvošiem politiķiem, Zoom platformā aizvadīja politisko procesu simulācijas spēli "Vēlēšanu pilsēta"!Politiķi, kuri piedalījās: 

Dainis Karols - LZS valdes loceklis, bijušais Talsu novada domes priekšsēdētājs, tagad deputāts; 

Rita Vectirāne - LZS valdes locekle, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece;

Indriķis Putniņš - Cēsu novada domes deputāts, bijušais Vecpiebalgas novada domes priekšsēdētājs.

Neliels spēles apraksts: LZS Jaunatnes nodaļas vadītāja Renārs Šķesters-Kambals komentārs:Spēle izvērtās ļoti aizraujoša un diskusijām bagāta, domāju, ka galvenais spēles mērķis tika sasniegts pilnībā, proti, tika attīstīta jauniešu prasme diskutēt par dažādiem jautājumiem, tika attīstīta spēja vienoties un spēle radīja labu priekšstatu par to, kā dzīvē norisinās politiskie procesi. Liels paldies jāsaka politiķiem, kuri iejutās mentoru lomās un palīdzēja jauniešiem definēt savu viedokli kā arī veidot spēles stratēğiju. 

Spēles dalībnieka, LZS Jaunatnes nodaļas biedra Edgars Miķelis Kovaļskis komentārs:Spēle bija reālistiska un piesaistīta dzīves situācijām! Bija interesanti un vērtīgi aprunāties un dzirdēt politiķu viedokli par dažādām situācijām, kā arī piedalīties diskusijās un viedokļu apmaiņās ar citiem LZS jauniešiem!Latvijas Zemnieku savienība

Armands Krauze: Kariņam būtu jāvada valsts, taču v...
ZZS: Vienīgais mājoklis jāatbrīvo no nekustamā īpa...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter