Dūklavs frakcijā apliecinājis gatavību uzņemties zemkopības ministra amatuPašreizējais Saeimas deputāts un bijušais zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Zaļo un zemnieku savienības frakcijā ir apliecinājis gatavību nākamajā valdībā uzņemties zemkopības ministra amatu.

"Tas nav noslēpums, ka es savā frakcijā esmu apliecinājis gatavību uzņemties zemkopības ministra amatu, ja būtu tāda nepieciešamība. Taču jāatzīmē, ka pašlaik man neviens neko nav oficiāli piedāvājis," sacīja Dūklavs un piebilda, ka šobrīd nav arī zināms, kuras frakcijas par kurām ministrijām atbildēs.

Jautāts par veicamajiem darbiem ministra amatā, Dūklavs atzīmēja, ka par to varēs runāt tad, kad būs saņemta nominācija. "Vispirms jau ir jātiek nominētam un tad var runāt par darbiem. Tāpat ir jāsaprot, ko [esošā zemkopības ministre Laimdotas] Straujumas kundze ministrijā ir sastrādājusi. Kā es tagad iešu uz ministriju un jautāšu, kas ir, vai, kas nav izdarīts? Pašlaik notikumiem nozarē vairāk esmu sekojis caur medijiem, bet, ja es tiktu nominēts, es tiktos ar esošo ministri, lai saprastu situāciju," viņš teica.

Jau vēstīts, ka Valsts prezidents pirmdien, 6.janvārī, nominēja Straujumu ("Vienotība") valdības vadītāja amatam. Straujuma žurnālistiem prognozēja, ka jauno valdību varētu apstiprināt divu līdz trīs nedēļu laikā.

Dūklavs zemkopības ministra amatā strādāja pirms Straujumas - no 2009.gada marta līdz 2011.gada oktobrim.


ZZS: amats jāsaglabā iekšlietu un ārlietu ministri...
Tradīcijās ir spēks

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter