13.februāri kultūras pilī „Ziemeļblāzma” notika Latvijas Mazpulku biedru konference „Augsim Latvijai”Konferences laikā tika pārskatītas 2014. gada aktivitātes, sadarbības programmas un grāmatvedības atskaites. Tāpat dalībniekiem tika sniegts ieskats 2015. gada darba plānā. Konferences sākumā mazpulcēnus un mazpulku vadītājus sveica Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministre Mārīte Seile un Saeimas deputāts un Latvijas Zemnieku Savienības priekšsēdētājs Augusts Brigmanis. Pēcāk Eiropas Parlamenta deputāte Iveta Grigule apbalvoju tos mazpulku vadītājus, kuri mazpulkus vada jau vismaz 15 gadus. Šiem vadītājiem būs iespēja doties uz Briseli un paviesoties Eiropas Parlamentā. Pēc mazpulku vadītāju apbalvošanas, ar muzikālu sveicienu uzstājās Rīgas Doma Kora skolas audzēkņi.

Konferences otrajā daļā gan mazpulcēni, gan mazpulku vadītāji tikās darba grupās – mazpulcēni, lai apspriestu katrā mazpulkā paveikto pagājušā gada laikā, bet mazpulku vadītāji, lai apspriestu tādas tēmas kā Alumni klubs, Mazpulku svinīgais solījums, Latvijas simtgades kultūras programma un citas.

Visbeidzot, konferences laikā notika arī Latvijas Mazpulku padomes vēlēšanas. Latvijas Mazpulku padomē tika ievēlēti: Randa Medne, Ilze Jukņēviča, Ilze Kļava, Āris Brencis, Zane Šteinberga, Gundega Jēkabsone, Dace Rudzāte, Baiba Mantiņa un Indra Zvirbule.

Paldies visiem draugiem un atbalstītājiem par dalību Latvijas Mazpulku konferencē „Augsim Latvijai” – SIA „Pūres dārzkopības pētījumu centrs”, Z/S „Ezerkauliņi”, Latvijas Šķirnes Trušu Audzētāju Asociācija, Jaunie vanagi, Latvijas Jauno Zemnieku klubs, Piedzīvojuma Gars. Tāpat paldies arī Spodrai un Voldim Purviņiem, kuri konferences dalībniekiem prezentēja savu foto izstādi 'Dievs, daba, darbs'! 


Augulis: atbalstīsim iniciatīvu 2016.gadu pasludin...
EK lēmums par Lauku attīstības programmas 2014.-20...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter