ZZS iepazīstinās ar 14.Saeimas deputātu kandidātiem Zemgalei

Otrdien, 19.jūlijā, Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) aicina uz tikšanos Jelgavā, lai iepazīstinātu ar ZZS izvirzītajiem kandidātiem 14.Saeimas vēlēšanām Zemgales apgabalā.

Preses konference, kurā piedalīsies ZZS saraksta līderis un Saeimas deputāts Viktors Valainis un pārējie ZZS kandidāti notiks plkst. 10.00 Jelgavas Kultūras nama 1.stāva izstāžu zālē.

V.Valainis uzsver, ka ZZS ir sapulcējusi nopietnu komandu, kura ir pašvaldību pārstāvji, uzņēmēji, izglītības un kultūras jomas, kā arī citu nozaru pārstāvji. „Šajā brīdī, kad Latvijai ir jārisina virkne akūtu jautājumu, tai skaitā valsts drošības stiprināšanā, energoapgādes nodrošināšanā, sociālajā jomā un veselības aprūpē, vienlaikus jāstājas pretī krīzei tautsaimniecībā un straujajam cenu kāpumam, ir nepieciešami izlēmīgi politiķi un skaidra, mērķtiecīga un efektīva rīcība. Mēs, ZZS, varam piedāvāt šādus savas jomas speciālistus," norāda V.Valainis.

Preses konferencē ZZS saraksta līderis iepazīstinās ne tikai ar kandidātiem 14.Saeimas vēlēšanām, bet arī ZZS programmu, kuras galvenais moto ir vienlīdzīgas iespējas ikvienam dzīvot drošā, pārtikušā, zaļā, saliedētā un brīvā Latvijā, iegūt kvalitatīvu izglītību, strādāt, veidot dabisku ģimeni un pavadīt mierīgas, materiāli nodrošinātas vecumdienas.

ZZS kodolu veido politiski pieredzējušas partijas – Latvijas Zemnieku savienība un Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija - ar plašu pārstāvniecību gan Latvijas reģionos, gan pilsētās. Latvijas Zemnieku savienībai ir vairāk nekā 1400 biedru, kas pārstāvēti 64 nodaļās gan Latvijā, gan ārvalstīs, savukārt Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partija apvieno vairāk nekā 500 biedrus. ZZS sadarbojas ar arī reģionālajām partijām.

​ZZS iepazīstinās ar 14.Saeimas deputātu kandidāti...
Saeimas deputāti aicina Satversmes tiesu novērst v...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter