Silenieka izteikumu dēļ par sadarbību ar 'Saskaņu' būs grūti viņu atbalstīt, paziņo KrauzeLatvijas Zaļās partijas līdzpriekšsēdētāja Viestura Silenieka (LZP) izteikumi par iespējamo sadarbību ar partiju "Saskaņa" varētu apgrūtināt atbalsta sniegšanu viņam kā iespējamam Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) kandidātam Rīgas mēra amatam.

To sacīja Latvijas Zemnieku savienības (LZS) valdes priekšsēdētāja vietnieks Armands Krauze, kurš uzsvēra, ka LZS neatbalsta sadarbību ar "Saskaņu".

Krauze akcentēja, ka viedoklis par Silenieka iespējamo kandidatūru ir jāsagaida no Zemnieku savienības Rīgas nodaļu pārstāvjiem. Viņu viedokli plānots apkopot nākamās nedēļas sākumā. Politiķis atgādināja, ka LZS ir savi kandidāti - Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes loceklis Gatis Ābele un partijas ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš, - ko varētu virzīt Rīgas mēra postenim, un ka kopā ar LZP kandidātu vai kandidātiem iekšējā konkurencē tiks izvēlēts viens ZZS kandidāts.

Kā ziņots, LZP valde izskatīšanai domes 13.janvāra sēdē ir virzījusi Silenieka iespējamo kandidatūru mēra amatam. Savukārt LZP Rīgas nodaļas vadītājs, Saeimas deputāts Valdis Kalnozols (ZZS) par ZZS Rīgas mēra kandidātu drīzāk vēlētos virzīt Zaļās partijas valdes priekšsēdētāju Edgaru Tavaru.

Lai kļūtu par ZZS Rīgas mēra kandidātu jāsaņem gan LZP, gan LZS akcepts.

Pašvaldību vēlēšanas notiks jūnija sākumā.
 


Sarunas par ZZS Rīgas mēra kandidātu tiek apturēta...
Priecīgu svētkus!

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter