Salaspilī apvienotais - NA, TB/LNNK, LRA un LZS saraksts Ir Iesniegts!

Mēs visi esam pelnījuši dzīvot novadā, ar ko lepojamies. Novadā, kur ērti var justies ikviens - iedzīvotāji, uzņēmēji un arī Salaspils viesi. Diemžēl pēdējos gados mēs redzam, ka Salaspils stagnē. Ilgstoši netiek risinātas novada infrastruktūras problēmas, pašvaldībai nerūp ne bērnu, ne jauniešu iespēja iegūt kvalitatīvu izglītību, pašvaldība nerūpējas, lai tās iedzīvotāji justos ērti paši savā novadā. Bet Salaspils to nav pelnījusi! 

Tāpēc mēs, Nacionālā apvienība "Visu Latvijai! - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Reģionu apvienība un Latvijas Zemnieku savienība, sakām - Salaspils var vairāk! Salaspils var jaudīgāk! 

Apvienojoties trīs politiskajiem spēkiem, esam radījuši konkrētu plānu, kā Salaspils novadam kļūt par vienu no labākajiem Latvijā. Strādājot kopā, esam kļuvuši trīsreiz enerģiskāki! Strādājot kopā, esam trīsreiz mērķtiecīgāki! Un, strādājot kopā, būsim trīsreiz efektīvāki! Cienījamie novadnieki, mēs visi kopā varam panākt, ka dzīvojam labākā Salaspilī, nekā tā ir šodien. Ir pienācis laiks darīt

Programmma un saraksts: https://ej.uz/e3gr
LZS Tukuma nodaļas kandidātu saraksts vēlēšanu kom...
ZZS saraksts Preiļu novadā ir iesniegts!

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter