Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis oficiāli pieteikts Valsts prezidenta vēlēšanāmCeturtdien, 21. maijā, Valsts prezidenta vēlēšanām oficiāli izvirzīts aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis. Lēmumprojektu par R.Vējoņa izvirzīšanu Valsts prezidenta vēlēšanām, kas Saeimā notiks šā gada 3. jūnijā, parakstījuši Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāts Ingmārs Līdaka, partijas „Vienotība” Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, kā arī ZZS Saeimas frakcijas deputāti Gundars Daudze, Ainārs Mežulis un Valdis Skujiņš.

ZZS valde un Saeimas frakcija par R.Vējoņa izvirzīšanu Valsts prezidenta vēlēšanām vienprātīgu lēmumu pieņēma šā gada 11. maijā, uzsverot, ka pašreizējais aizsardzības ministrs ir pieredzējis politiķis un būtu cienīgs ieņemt valsts augstāko amatu.

Jau iepriekš R.Vējonis akcentējis, ka viņa prioritātes Valsts prezidenta amatā būtu nacionāla vienotība, nacionālā pašapziņa un patriotisms un sociālais taisnīgums.
 


LZS jaunatnes nodaļa piedalās labdarības koncertā ...
ANO Meža forums vienojas par efektīvāku meža apsai...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter