Aktualitātes
Par mums
Mūsu komanda
Pievienojies mums
Sadarbības partneri
Foto galerija
Video galerija

Seko mums arī:Jaunatne

Tikšanās ASV vēstniecības rīkotajā diskusijā
Apskatīt komentārus (78)


06.04.2012


Trešdien, 4.aprīlī, laikā no plkst.15.30 – 16.30 Latvijas Zemnieku savienības Jauniešu nodaļas pārstāvji Jānis Rāzna un Jānis Blūzmanis bija uz tikšanos ASV vēstniecībā (U.S. Embassy Riga) S.Velsa ielā 1 (Rīgā, pie Spices).

Tikšanās laikā no ASV vēstniecības puses piedalījās Anna Estrina, Max Ellithorpe (stažieris/praktikants), Amy Storrow Preses un kultūras nodaļas atašejs un Kristīne Sprice Political Specialist un aktīvi jaunieši no citu partiju puses.

Diskusijas laikā tika runāts par stereotipiem ap un par ASV, ASV un Latvijas attiecībām, stereotipu traucējošiem/kavējošiem faktoriem, tuvākā mēneša plāniem Jauniešu nodaļās, politisko dzīvi un jauniešu lomu tajā. Ļoti liela interese ASV vēstniecības pārstāvjiem bija uzzināt ko ASV vēstniecība var darīt vai kas tieši jauniešus interesētu, lai ASV vēstniecība atjaunotu „tradīciju” diskusijas ar partiju jauniešiem.

Galvenā atziņa no tikšanās, ka noteikti vajag turpināt sadarbību vēstniecības ietvaros un iesaistīt jauniešus dažādās jauniešu aktivitātēs, iespējams, veidojot vienotu platformu kur tikties dažādiem jauniešiem, īpaši no politiskajām partijām.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA