Aktualitātes
Par mums
Mūsu komanda
Pievienojies mums
Sadarbības partneri
Foto galerija
Video galerija

Seko mums arī:Jaunatne

22470

Tikšanās ar ASV Valsts sekretāres Klintones padomnieku jaunatnes lietās Ronanu Farovu
Apskatīt komentārus (2)


28.03.2012


Oficiālas vizītes ietvaros Latvijā no 21. līdz 22. martam viesojās ASV Valsts Sekretāres Hilarijas Klintones padomnieks Globālos jaunatnes jautājumos Ronans Farovs (Ronan Farrow). Vizītes laikā Farovs tikās ar Latvijas politiski aktīvajiem jauniešiem no dažādām sabiedrības grupām, tai skaitā ar minoritāšu kopienām un jauniešiem ar veselības traucējumiem. Vizītes laikā Farovs piedalījās diskusijā “Why Your Voice Matters” ar vietējo augstskolu studentiem, apmeklēja Kurzemes Biznesa inkubatoru un tikās ar Latvijas jaunajiem uzņēmējiem.


Pats būdams gados jauns, viņš sevi jau pierādījis kā dedzīgu cilvēktiesību aktīvistu, žurnālistu un ASV Valsts prezidenta komandas pilntiesīgu pāsrtāvi. 2011.gadā Farovs tika nosaukts kā viens no 99 ietekmīgākajiem jaunajiem profesionāļiem pasaules ārpolitikā. Pieminēšanas vērts ir arī fakts, ka Farovs ir slavenā kinorežisora Vudija Alena un leģendārās aktrises Mias Farovas atvase, lai gan ar saviem darbiem viņš pierādījis, kas savus profesionālos panākumus viņš būvē pats saviem spēkiem.

22.marta izskaņā uz pusdienām ar Farovu, lai neformālā gaisotnē pārrunātu jaunatnes politikas lietas Latvijā, devās Latvijas Zemnieku savienības Jauniešu nodaļas vadītājs Jānis Rāzna un citu politisko partiju jaunieši. Sarunas laikā tika pārrunātas jaunatnes politikas lietas Latvijā, kā arī Farovs uzzināja mūsu viedokli par jauniešu pārstāvniecību politikā un iespējām tajā līdzdarboties.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA