Aktualitātes
Par mums
Mūsu komanda
Pievienojies mums
Sadarbības partneri
Foto galerija
Video galerija

Seko mums arī:Jaunatne

87047

Noticis kārtējais LZS Jaunatnes nodaļas rīkotais strītbola turnīrs
Apskatīt komentārus (0)


17.07.2018


Sestdien tika aizvadīts 7. LZS Jaunatnes nodaļas streetbola turnīrs. Starp daudzajām komandām, kas pārstāvēja tuvākus un tālākus Latvijas novadus, trešo vietu vīriešu konkurencē izcīnīja Līvānu nodaļas komanda, otro vietu sīvā cīņā izcīnīja Rīgas Ziemeļu priekšpilsētas nodaļas komanda, bet godpilno pirmo vietu ieguva Ilūkstes novada komanda! 

 

Ceļojošais kauss no pagājušā gada uzvarētājiem Brocēnu nodaļas dosies priecēt Ilūkstes puišus.

 

Sieviešu konkurencē stiprākās izrādījās Ideju druka/Jaunatnes nodaļas meitenes, aiz sevis atstājot Ilūkstes komandas dāmas.

 

Kā vienmēr streetbola turnīrā valdīja sportiska, draudzīga un jauka atmosfēra visas dienas garumā. Skatītājus priecēja Aigars Vītola un Viktors Valaiņa izveidoto komandu paraugmačs, lieliskās karsējmeitenes no LU, bērni nenoguruši baudīja piepūšamās atrakcijas, cepām desas, spēlējām novusu un zolīti.

 

Neiztrūkstoši arī notika konkursi. Soda metienu konkursā, pirmo vietu izcīnīja inčukalnietis Pauls Albužis, savukārt šautriņu mešanas konkursa labākais un precīzākais arī izrādījās inčukalnietis Edgars Laubergs.

 

LZS Jaunatnes nodaļa saka paldies visiem atbalstītājiem un sportistiem, kā arī vadībai, Augustam Brigmanim un Armandam Krauzem,ar līdzdalību un sportisko garu streetbola turnīrā.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA