Aktualitātes
Par mums
Mūsu komanda
Pievienojies mums
Sadarbības partneri
Foto galerija
Video galerija

Seko mums arī:Jaunatne

24188

Mūzikas un mākslas festivāls INFINITUS
Apskatīt komentārus (1)


05.06.2012


Mūzikas un mākslas festivāls INFINITUS 2012.gada 2. jūnijā norisinājās jau piekto gadu, vienā no Latvijas skaistākajām un kulturvēsturiski bagātākajām vietām Latvijā – Koknesē. Pasākuma sauklis: “Pārmērīga jautrība festivālā var būtiski ietekmēt Tavu vasaru!” Festivāla ideja ir apvienot dažādu mūzikas un mākslas stilu profesionāļus, amatierus un vienkārši interesentus vienā krustpunktā un radīt bohēmisku vidi pasākuma baudīšanai un ideju ģenerēšanai. Festivālam ir plaša programma, kurā iespējams izbaudīt gan sporta, autosporta, mūziķu, organizāciju un citu dalībnieku piedāvāto sniegumu, aktivitātes un paraugemonstrējumus.

LZS Jauniešu nodaļa festivālā pārstāvēja ar radošo „LZS Jauniešu telti”, kurā savas prasmes varēja izmēģināt ikviens, minot melodiju miksli, pārbaudot savu acumēru un atceroties fizikas likumus. Festivāla radošās teltis vēl piedāvāja nevalstiskā organizācija Latvijas Sarkanais Krusts, Biedrība „Papardes Zieds”, Klubs „Māja”, Biedrība “RED - Radošu Efektu Darbnīca” un "Latvijas Mazpulki".

Paldies festivāla galvenajam organizatoram Jānim Balodim, kas ļāva izbaudīt jautrību un kopības sajūta arī LZS Jauniešu nodaļai.

Bildes no pasākuma skatīt ŠEIT
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA