Aktualitātes
Par mums
Mūsu komanda
Pievienojies mums
Sadarbības partneri
Foto galerija
Video galerija

Seko mums arī:Jaunatne

21878

Mamutu skrējiens 2012
Apskatīt komentārus (1)


07.03.2012


Bērnu un Jauniešu nevalstiskā organizācija „Jaunie Vanagi”, 25. - 26.februārī Ogrē rīkoja ikgadējās piedzīvojumu un orientēšanās sacīkstes - „Mamutu medības 2012”. LZS jauniešu izveidotā komanda „Esam un darām” līdz šim nenojauta, kas tad īsti ir „Mamutu medības”, tomēr, apbruņojušies ar bezbailīgumu un pozitīvismu, ņēma dalību pasākumā.

„Mamutu medības 2012” ir orientēšanās un piedzīvojumu sacīkstes, kuras norisinās naktī. Kopā sacīkstēs piedalījās 32 komandas, katrā komandā 5 dalībnieki. Dalībniekiem bija jāorientējas kartē, lai tajā sasniegtu norādītos kontrolpunktus. Sacensības sastāvēja no 4 stihiju pārbaudījumiem – uguns, ūdens, zeme un gaiss.

Komandas „Esam un darām” dalībnieki iekārtojušies Ogres Valsts ģimnāzijā, kas bija sacensību STARTA un FINIŠA vieta, sāka posties un morāli sagatavoties nakts skrējienam, jo redzot pretinieku komandu profesionālo ekipējumu, sagatavotību un rāmo garu, komandas dalībniekus pārņēma neviltots sacensības gars un gaidāmā piedzīvojuma priekšnojautas.

Pasākuma galvenā balva ceļojošais kauss nenonāca mūsu komandas rokās, tomēr komandas dalībnieki ieguva iespēju iepazīt vienam otru neikdienišķos apstākļos - brienot pa sniegotām meža stigām un pļavām, atbalstot vienam otru brīžos, kad nogurums un bezspēks pārņēma tumšajos Ogres mežos.

Rezultātā mūsu uzvaras kauss ir nenovērtējams – draudzība un pārliecība, ka LZS Jauniešu komanda „Esam un darām” ir vienota spēkā, atjautībā un izturībā.

Kopā - mūsos ir spēks!


Bildes no
piedzīvojumu un orientēšanās sacīkstēm - „Mamutu medības 2012” skatāmas ŠEIT
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA