Aktualitātes
Par mums
Mūsu komanda
Pievienojies mums
Sadarbības partneri
Foto galerija
Video galerija

Seko mums arī:Jaunatne

86163

LZS jaunatnes nodaļā notikusi vadības maiņa
Apskatīt komentārus (25)


23.05.2018


Jaunumi LZS Jaunatnes nodaļā. Viss plūst un mainās, un kopš šīs nedēļas par Jaunatnes nodaļas vadītāju ir ievēlēta Līga Neimane un par nodaļas vadītājas vietniekiem kļuvuši Toms Muižarājs un Reinis Uzulnieks.

 

Līga Neimane: Man ir patiess prieks, lepnums un arī liela atbildība kļūstot par Jaunatnes nodaļas vadītāju. Redzu, ka mūsu jauniešos ir potenciāls, esam apņēmīga un spēcīga komanda, kas nebaidās izvirzīt lielus mērķus un neapstājas pie sasniegtā. Ticu, ka ar Jaunatnes nodaļas sparu, uzklausot padomus, mācoties un pilnveidojoties, kopā mums izdosies paveikt iecerēto un veicināt vēl lielāku jauniešu līdzdalību politiskajos notikumos.

 

Toms Muižarājs: Jauni cilvēki ir Latvijai nepieciešami, un tas ir tikai laika jautājums, kad mums vajadzēs ņemt iniciatīvu savās rokās. Ar pieredzi, ko mums var sniegt iepriekšējie vadītāji, un ar apņēmību un jaunu vīziju, kas piemīt jaunajiem, domāju, ka mūsu nodaļa nākotnē attīstīsies tikai uz priekšu.

 

Reinis Uzulnieks: Esmu jau vairāk kā četrus gadus vadījis LZS Jaunatnes nodaļu un šajā laikā ir paveikts ļoti daudz. Ir izveidotas reģionālās nodaļas, jaunieši reģionos paliek arvien aktīvāki un iesaistās politiskajos procesos. LZS ienāk arvien jauni un aktīvi cilvēki, kas ir un būs mūsu valsts un partijas nākotne. Esmu gadiem savas zināšanas un prasmes nodevis tālāk, un tāpēc ir laiks jauniem un aktīviem cilvēkiem pārņemt nodaļas vadības grožus. Esmu gatavs turpināt sniegt padomus jaunajai vadībai, lai mēs kļūtu par lielāko un spēcīgāko politisko jauniešu kustību Latvijā.

 

Veiksmi jaunajai vadībai un lai kopā mums izdodas!

 


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA