Aktualitātes
Par mums
Mūsu komanda
Pievienojies mums
Sadarbības partneri
Foto galerija
Video galerija

Seko mums arī:Jaunatne

Latvijas Zemnieku savienības strītbola turnīrs
Apskatīt komentārus (3)


06.07.2012


Saulgrieži ir aizvadīti, un vasara pilnā sparā mūs visus priecē gan ar sauli, tveici, gan arī ar lietu un vēju. Šis ir atvaļinājumu laiks, kad atrašanās darba vietā prasa arvien lielāku piepūli, jo domas kavējas ne tikai pie darba pienākumu risināšanas. Šis ir laiks, kad cilvēki labprāt iesaistās dažādās aktivitātēs un ņem dalību sporta pasākumos.

LZS nav iedibināta tradīcija ikgadēju kopējo sporta spēļu organizēšanā. Sporta spēles ne tikai vieno, bet arī veicina komandas garu un veselīgu konkurenci. Sporta spēles un saliedēšanas pasākumi ir tieši tas, kas nepieciešams darba kolektīviem un domubiedru grupām, mūsu gadījumā – partijas biedriem – lai atgūtu spēkus un enerģiju, smeltos prieku un dzīves sparu, kā rezultātā ar jauniem spēkiem varētu mesties ikdienas darbu virpulī.

30. jūnijā LZS Jauniešu nodaļa organizēja basketbola turnīru strītbolā LZS Rīgas nodaļu biedriem un atbalstītājiem. Sacensību vietai bija izraudzīts basketbola laukums pie Rīgas 47. vidusskolas. Interesenti jau savlaicīgi tika aicināti veidot komandas vismaz triju cilvēku sastāvā.

Dalību bija pieteikušas triju nodaļu komandas – Jauniešu, Vidzemes priekšpilsētas un Jaunās nodaļas pārstāvji. Katrai komandai laukumā nācās aizvadīt divas spēles pa astoņām minūtēm. Cīņā par uzvaru katrai komandai bija sava stratēģija, kas spēles laikā arī tika likta lietā. Sportisko sacensību garu uzturēja treniņu laikā iemantotā spēles tehnika un fiziskā sagatavotība, pretinieku „knābāšana”, savstarpējā „apcelšanās” un kopējais spēles prieks. Savu artavu uzvaru kaldināšanā deva arī aktīvais līdzjutēju atbalsts.

Rezultātā godpilno trešo vietu izcīnīja organizatoru – Jauniešu nodaļas komanda, otrajā vietā ierindojās Vidzemes priekšpilsētas nodaļas puiši, bet uzvarētāju kauss aizceļoja pie Jaunās nodaļas sportistiem.

Pēc apbalvošanas ceremonijas spēlētāji un skatītāji uzreiz nevēlējās šķirties. Tika piedāvāts iemēģināt roku basketbola soda metienos nodaļu vadītājiem, vietniekiem un visiem interesentiem.

Kopējo sarunu laikā izkristalizējās atziņa, ka šī ir Jauniešu nodaļas apsveicama un atbalstāma ideja, kuru nākotnē noteikti vajadzētu attīstīt, piedaloties arī citu nodaļu aktīvistiem. Liekot kopā dažādu pieredzi un idejas, šādus pasākumus nākotnē varētu padarīt dalībnieku ziņā vēl daudzskaitlīgākus, dažādākus, jautrākus, apmeklētākus un interesantākus, varbūt iesaistot arī ģimenes locekļus un atbalstītājus. Nenoliedzami, ka sports savās rindās apvieno aktīvus cilvēkus.

Tika apspriesta ideja par ziemas sporta spēļu rīkošanu volejbolā, jo izrādījās, ka starp šī turnīra apmeklētājiem ir diezgan liels skaits volejbola pratēju. Jau sēžot uz basketbola laukuma līdzjutēju soliņiem, tika meklēts risinājums nākamo sporta spēļu vietas un zāles nodrošinājumam, kā arī ciešākai sadarbībai kopēju projektu īstenošanā starp nodaļu biedriem. Ir tikai apsveicami, ka nodaļu pārstāvji var virzīt savas idejas, piesaistīt citu nodaļu pārstāvjus kopēju projektu attīstīšanai un realizēšanai arī šādā neformālā un brīvā gaisotnē.

Paldies Jauniešu nodaļai par šo sportiskā un jautrā gaisotnē pavadīto sestdienas priekšpusdienu!

Bildes no pasākuma skatāmas ŠEIT

Informāciju sagatavoja:

Rīgas Jaunās nodaļas vadītāja vietniece
Sanita Raupa

      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA