Aktualitātes
Par mums
Mūsu komanda
Pievienojies mums
Sadarbības partneri
Foto galerija
Video galerija

Seko mums arī:Jaunatne

36412

Latvijas Zemnieku Savienības biedri PAR sporta tradīcijām
Apskatīt komentārus (4)


02.07.2013


Latvijas Zemnieku savienības Jaunatnes nodaļas biedri turpina 2012.gadā iesākto tradīciju - Strītbola turnīrs, un 2013.gadā 26.jūnijā noorganizē Latvijas Zemnieku savienības nodaļu biedriem Strītbola turnīru II. Arī šajā gadā vietu mainīt nedrīkst, un uz strītbola "cīņas" laukuma - Rīgas 47. vidusskolā tiek sapulcinātas vairākas komandas: Jaunatnes nodaļa, Jaunā nodaļa, Vidzemes priekšpilsētas nodaļa, Viļakas nodaļa un Artūra Graudiņa izveidotā vadības komanda.

Šajā gadā strītbola sacensībās virmoja azarts un degsme, jo ikviena komanda vēlējās iegūt Normunda Bērziņa, SIA Metalartel izgatavotos basketbola bumbas veidolā veidotos kausus. Laikam jau tāpēc komandās bija izraudzīti gana profesionāli un trāpīgi spēlētāji! Arī šajā gadā pirmo vietu strītbola turnīrā ieguva Jaunā nodaļa, uzrādot augstu iemesto punktu skaitu: Puiši, malači! Otro vietu izcīnīja, jā patiešām, vārda tiešā nozīmē, izcīnīja -  Strītbola turnīra ciemiņi - Viļakas nodaļa, kas ar jaunības maksimālismu un jautrības pieskaņu rādīja lielisku saspēli savā starpā. Godpilno trešo vietu ieguva Vidzemes priekšpilsētas nodaļa, kas priecēja skatītājus ar neatlaidību un cīņas garu, atstājot ceturtajā vietā Vadības komandu un piektajā vietā turnīra organizatorus - Jaunatnes nodaļu :).

Kopējo sarunu laikā izkristalizējās atziņa, ka šī ir Jaunatnes nodaļas apsveicama un atbalstāma ideja, kuru novērtēja arī lielie "Čiekuri", proti, LZS priekšsēdētāja pirmais vietnieks, Saeimas deputāts Uldis Augulis, jāatzīmē, ka Uldis Augulis stafetē "Balona sods" parādīja klasi trīspunktu metienos, un LZS Rīgas mēra amata kandidāts Armands Krauze, kurš kārtējo reizi apliecināja, ka ir komandas cilvēks, jo stafetē "Trīs galvas, trīs dupši", sadarbojoties ar Ingu Gudēviču apsteidza it kā vizuāli veiklākos jauniešus Iritu ar Voldemāru.

Jāatzīst, ka jau plašāku komandu dalība šajā pasākumā radīja Jaunatnes nodaļas biedriem gandarījumu un lepnumu par paveikto. Paldies ikvienam dalībniekam, tā bija fantastiska dāvana mums - Jaunatnes nodaļas biedriem dzimšanas dienā (2011.gada 20. jūnijā tika atjaunota Jaunatnes nodaļa), neviena dāvana nav tik vērtīga kā cilvēku smaids un emocionālais prieks un gandarījums, ko sniedz kopēja saspēle un vienas idejas atbalstīšana - veselā miesā, vesels gars.

"Esam un darām", tiekamies nākamajā gadā vēl plašākā lokā.

 Bildes no strībola turnīra skatāmas ŠEIT.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA