Aktualitātes
Par mums
Mūsu komanda
Pievienojies mums
Sadarbības partneri
Foto galerija
Video galerija

Seko mums arī:Jaunatne

23462

Latgales pakalnos – viss kārtībā!
Apskatīt komentārus (1)


05.05.2012


2012.gada 4.maijā Latvijas Zemnieku savienības (LZS) Jauniešu nodaļas vietniece Inga Nestere viesojās Latgales pusē – Aglonā.

Vizītes laikā tika apmeklēta LZS biedra Jāņa Joksta z/s „Darbiņi”, kurā saimnieko arī jaunatne. Dārzā sastapām arī jauno un čaklo Jāņa meitu Santu Joksti, kas aicināja arī mums ņemt līdzdalību lauku darbos, protams, ka Inga Nestere uzreiz piekrita, jo ir arī īsts mazpulcēns, kas lauku darba nebīstas. Kopā ravējot radās arī dažas idejas, ko varētu realizēt Latgales pusē. Viena no tādām uzreiz arī tika īstenota, ciemošanās Aglonas novada Bērnu sociālā atbalsta centrā „Somerseta”.

Santa Jokste: Bērnu centra apmeklējums bija ļoti patīkams un iedvesmojošs pasākums, jo līdz šim to nebiju apmeklējusi, tāpēc ar dubultlielu interesi apskatīju viņu dzīves apstākļus, nodarbošanos. Jaunieši ļoti atsaucīgi ņēma dalību futbolspēlē - neliegšos, ka tas bija dikti labs treniņš visām muskuļu grupām, kas darīja možāku fizisko un garīgo sparu. Vēlos izteikt lielu pateicību LZS pārstāvei Ingai Nesterei ne tikai par iespēju aizbraukt pie bērniem, bet arī par izravētajām puķu dobēm.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA