Aktualitātes
Par mums
Mūsu komanda
Pievienojies mums
Sadarbības partneri
Foto galerija
Video galerija

Seko mums arī:Jaunatne

34471

Jaunieši diskutē par sociālām problēmām
Apskatīt komentārus (3)


05.04.2013


2013.gada 3.aprīlī notika Latvijas Zemnieku savienības (LZS) jauniešu rīkota diskusija par smēķēšanas aktualitāti jauniešu vidū. Diskusijā piedalījās ne tikai LZS jaunieši, bet arī jaunieši no Vienotības, Nacionālās apvienības un Reformu partijas.

Diskusiju vadīja un uz jauniešu āķīgajiem jautājumiem profesionāli atbildēja LZS biedrs Ģirts Mazurs, kurš savu maģistra darbu izstrādājis un aizstāvējis tieši saistībā ar smēķēšanas aktualitāti un problemātiku.

Jā, smēķēšana, arī jauniešu vidū, ir visas Latvijas globāla problēma. Kā noskaidroja diskusijas dalībnieki – smēķētāju skaits Latvijā ar katru gadu pieaug, turklāt savu pirmo cigareti izsmēķē ar vien jaunāki cilvēki.

Diskusijas laikā jaunieši uzzināja arī vairākus pārsteidzošus faktus, piemēram, Latvijas iedzīvotāji ik gadu cigarešu iegādei tērē ap 500 miljoniem latu, savukārt valsts ieguvumi akcīzes formā ne tuvu nestāv izdevumiem kas tiek tērēti smēķētāju veselības problēmām, rehabilitācijai.

Diskusijas noslēgumā visi kā viens atzina, ka smēķēšana ir sociāla problēma, kas nekavējoties jāaktualizē visas valsts līmenī.

      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA