Aktualitātes
Par mums
Mūsu komanda
Pievienojies mums
Sadarbības partneri
Foto galerija
Video galerija

Seko mums arī:Aktualitātes

2015

LZS jaunatnes nodaļa sveic Invalīdu apvienību "Aizvējš" un pensionāru biedrību Ziemassvētkos (28
21.12.2015

18. decembrī, Rīgas pārvaldes izpildirekcijas zālē jau 5. gadu pēc kārtas LZS jaunatnes nodaļas biedri Reinis Uzulnieks, Jānis Blūzmanis un Edgars Kļaviņš sveica Ziemassvētkos ar dāvaniņām invalīdu apvienību "Aizvējš". Šogad šis pasākums tika svinēts kopā ar pensionāru biedrību. Paldies Rēzeknes gaļas kombinātam par sarūpētajām gaļām un paldies ZZS valdes priekšsēdētājam un Latvijas Biškopības biedrības valdes priekšsēdētājam Armandam Krauzei par sarūpēto medu biedrību jubilāriem.

Lasīt vairāk ...


LZS jaunatnes nodaļas biedrs Edgars Kļaviņš izcīna pirmo vietu Latvijas neredzīgo sporta savienības sezonas individuālajā kopvērtējumā (6
15.12.2015

12. decembrī arodbiedrību namā notika Latvijas neredzīgo sporta savienības (LNSS) gada apbalvošanas ceremonija, kuru rīkoja LNSS kopā ar tās prezidentu un LZS jaunatnes nodaļas biedru Edgaru Kļaviņu. Pats Edgras arī izcīnīja 1. vietu gada individuālajā kopvērtējumā.

Lasīt vairāk ...


LZS jaunatnes nodaļas biedrs Līga Neimane veic sabiedrisko pasākumu sēriju “pret nelikumīgu malu zvejniecību” Inčukalna novadā. (10
15.12.2015

LZS jaunatnes nodaļas un biedrības Inčukalna dabas parks biedrs Līga Neimane 2015.gada rudens periodā veica sabiedrisko pasākumu sēriju “pret nelikumīgu malu zvejniecību” Inčukalna novadā. Ar biedrības biedru palīdzību tika izveidotas brīvprātīgas vienības, kas sabiedriskā kārtā nodarbojās ar malu mednieku apkarošanu lašu nārstošanas vietās.

Lasīt vairāk ...


LZS jaunatnes nodaļa rīko boulinga turnīru LZS Rīgas nodaļām (1
30.11.2015

26. novembrī T/C Plaza Fantasy park boulinga zālē notika LZS jaunatnes nodaļas rīkotais boulinga turnīrs strap LZS Rīgas nodaļām. Turnīrā piedalījās 4 komandas. 4. vietā palika LZS Vidzemes priekšpilsētas nodaļa, 3. vietā LZS Ziemeļu priekšpilsētas nodaļa 2. vietā LZS jaunatnes nodaļa, kurus sīvā cīņā pārspēja un 1. vietu izcīnīja LZS centra LU nodaļa ar LZS ģenerālsekretāru Artūru Graudiņu priekšgalā.

Lasīt vairāk ...


Esi aktīvs un pievienojies LZS jaunatnes nodaļai (3
26.11.2015

Kāpēc jauniešiem ir jāiesaistās politikā? Nereti ir dzirdēts – kamēr politikā darbosies vieni un tie paši cilvēki, nekas nemainīsies. Tāpēc pēctecība ir būtiska! Tikpat būtiskas ir jaunas vēsmas un idejas. Mēs, jaunieši, mācāmies no saviem politiskajiem skolotājiem. Tajā pašā laikā mums ir jaunas idejas, mēs esam radoši un auguši brīvā un neatkarīgā Latvijā. Mēs skaidri zinām, kādā valstī vēlamies dzīvot, kādu vidi un apstākļus vēlamies saviem bērniem, tuviniekiem, sabiedrībai kopumā. Mums ir spēks un enerģija, lai to panāktu.

Lasīt vairāk ...


LZS jaunatnes nodoļa tiekas ar Mazpulcēniem (3
28.10.2015

LZS jaunatnes nodaļas biedri šodien tikās ar Latvijas mazpulcēniem, valdes priekšsēdētāju un mazpulku Rīgas klubiņu, lai iepazītos ar Latvijas mazpulku aktivitātēm un runātu par nākotnes sadarbību. Ļoti pozitīvā gaisotnē, vienojāmies par kopīgu nākotnes mērķi attīstīt mazpulku kustību. Paldies par labi padarīto brīvprātīgi veikto darbu!

Lasīt vairāk ...


LZS jaunatnes nodaļa palīdz Aivaram Berķim (4
18.10.2015

Latvijas Zemnieku savienības atjaunotājam, mums visiem labi pazīstamajam Aivaram Berķim notikusi nelaime - piektdien, 9 oktobrī, nodegusi paša rokām celtā māja Saulkrastos. LZS jaunatnes nodaļas biedri ar LZS Tukuma nodaļas, Tukuma brāļi vadītāju Jāni Eisaku devāmies palīgā, lai novāktu gružus!

Lasīt vairāk ...


LZS biedri piedalās jauna pasaules rekorda uzstādīšanā pievilkšanās pie stieņa. (4
13.09.2015

Šodien, 12. septembrī, notika Spēka diena, kur ikviens tika aicināts pievilkties pie stieņa un piedalīties jauna pasaules rekorda uzstādīšanā. Visā Latvijā no pulksten 10:00 līdz 17:00 darbojās 80 Spēka punkti.

Lasīt vairāk ...


LZS jaunatnes nodaļas jaunais biedrs un Latvijas neredzīgo sporta savienības prezidents rīko tandēma riteņbraukšanu. (1
12.09.2015

Izbaudot vēl pēdējās siltās rudens dienas, 11. septembrī Biķernieku sporta trasē notika Latvijas Neredzīgo sporta savienības (LNSS) čempionāts tandēmu riteņbraukšanā.

Lasīt vairāk ...


LZS jaunatnes nodaļa atzīmē Kārļa Ulmaņa 138. dzimšanas dienu Pikšās (1
12.09.2015

Ar autobusiem, mašīnām un citiem transportlīdzekļiem pār Zemgales līdzenumiem uz Dobeles novada “Pikšām” 6.septembrī plūda liels skaits cilvēku. Kārļa Ulmaņa 138. dzimšanas dienas svinībās valstsvīru godināja vairāk nekā pustūkstotis ļaužu.

Lasīt vairāk ...


Jau 4. gadu norisinās LZS jaunatnes nodaļas rīkotais strītbola turnīrs (3
06.07.2015

Turpinot tradīciju, jau ceturto gadu pēc kārtas Latvijas Zemnieku savienības (LZS) Jaunatnes nodaļa organizēja strītbola turnīru Baložu vidusskolas stadionā.

Lasīt vairāk ...


4. jūlijā Baložos LZS jaunatnes nodaļa rīkos strītbola turnīru (1
13.06.2015

Turpinot tradīciju, 4. jūlijā, jau ceturto gadu pēc kārtas Latvijas Zemnieku savienības (LZS) jaunatnes nodaļa organizēja strītbola turnīru, kurš jau otro gadu pēc kārtas norisināsies Baložu vidusskolas sporta laukumā.

Lasīt vairāk ...


LZS jaunatnes nodaļa saņem atzinības rakstu (3
09.06.2015

24. maijā LZS jaunatnes nodaļas biedri Reinis Uzulnieks, Andris Alksnis, Kristaps Kārkliņš palīdzēja noorganizēt Latvijas sievieši invalīdu organizācijas "Aspazija" labdarības koncertu. Labs darbs atalgots ar atzinības rakstu. Latvijas Sieviešu invalīdu asociācija (LSIA) „Aspazija” tika nodibināta 1998. gadā ar mērķi palīdzēt sievietēm ar invaliditāti kļūt par pilntiesīgām sabiedrības loceklēm, kā arī lai aizstāvētu viņu tiesības un intereses.

Lasīt vairāk ...


LZS jaunatnes nodaļa piedalās labdarības koncertā "Vasarsvētki Grīziņkalnā". (1
24.05.2015

Latvijas Sieviešu invalīdu asociācija "Aspazija" jau vienpadsmito gadu aicināja rīdziniekus - īpaši Grīziņkalna apkaimes iedzīvotājus, uz labdarības koncertu "Vasarsvētki Grīziņkalnā". Pasākumu palīdzēja noorganizēt arī LZS jaunatnes nodaļas biedri - Reinis Uzulnieks, Andris Alksnis un Kristaps Kārkliņš.

Lasīt vairāk ...


LZS jaunatnes nodaļa viesojas Dobelē (5
21.05.2015

Latvijas zemnieku savienības (LZS) Jaunatnes nodaļas vadītājs Reinis Uzulnieks un jaunie biedri Andris Alksnis, Kristaps Kārkliņš, 20. maijā viesojās Dobeles pagasta pārvaldē, lai tiktos ar Dobeles LZS nodaļas biedriem. Sanāksmes laikā tika pārrunātas sadarbības iespējas, kā arī vienojāmies par kopīgu mērķi attīstīt LZS jauniešu kustību un to aktivitātes Dobeles novadā.

Lasīt vairāk ...


LZS jaunatnes nodaļa talko Saules dārzā kopā ar mazpulcēniem. (1
25.04.2015

Latvijas zemnieku savienības jaunatnes nodaļas biedri Reinis Uzulnieks, Nikolajs Zaičenko un jaunākais biedris Andris Alksnis šodien talkoja saules dārzā.

Lasīt vairāk ...


LZS Jaunatnes nodaļa piedalās ikgadējā LZS kongresā. (6
31.03.2015

28. martā, plkst. 10.00, Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības Universitātē, notika ikgadējais Centriskās partijas Latvijas Zemnieku savienība (LZS) kongress. Tajā piedalījās vairāk nekā 360 kongresa delegātu un viesu.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2019 (6)
2018 (4)2017 (6)2016 (44)
2015 (17)2014 (6)2013 (5)
2012 (16)2011 (4)