Aktualitātes
Par mums
Mūsu komanda
Pievienojies mums
Sadarbības partneri
Foto galerija
Video galerija

Seko mums arī:Aktualitātes

53494

LZS Jaunatnes nodaļa piedalās ikgadējā LZS kongresā.
Apskatīt komentārus (6)


31.03.2015


            28. martā, plkst. 10.00, Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības Universitātē, notika ikgadējais Centriskās partijas Latvijas Zemnieku savienība (LZS) kongress. Tajā piedalījās vairāk nekā 360 kongresa delegātu un viesu.

Tajā piedalījās arī visi LZS Jaunatnes nodaļas biedri - LZS jaunatnes nodaļas vadītājs Reinis Uzulnieks, Jānis Blūzmanis, Kaspars Magurs, Edgars Indāns, Nikolajs Zaičenko kā arī pirmo reizi kongresā piedalījās tikai nesen par LZS Jaunatnes nodaļas biedru kļuvušais Māris Kokins. Visi aktīvi iesaistījās mandātu reģistrēšanas komisijā, kā arī balsu skaitīšanas komisijā. Jaunie biedri bija apmierināti par redzēto, solījās turpmāk aktīvi iesaistīties dažādās LZS aktivitātēs un notikumos!

Šogad notika arī vadības pārvēlēšana. Par Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētāju partijas kongresā atkārtoti tika ievēlēts Augusts Brigmanis. Par LZS priekšsēdētāja pirmo vietnieku partijas kongresā tika ievēlēts zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, bet par otro vietnieku ievēlēts Saeimas deputāts Armands Krauze.

Valdē tika ievēlēts arī LZS jaunatnes nodaļas vadītājs Reinis Uzulnieks, kurš kopā ar Ivetu Griguli, tika ievēlēts no Rīgas. No Kurzemes ievēlēja Vinetu Ķini un Ilzi Kļavu, no Zemgales Uldi Auguli un Andri Rāviņu, no Latgales Ināru Ostrovsku un Sandru Viškuru, no Vidzemes Daigu Jurēvicu un Didzi Zemmeru. 

 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA