Aktualitātes
Par mums
Mūsu komanda
Pievienojies mums
Sadarbības partneri
Foto galerija
Video galerija

Seko mums arī:Jaunatne

23463

Gadi nav šķērslis
Apskatīt komentārus (1)


29.04.2012


2012. gada 28. aprīlī Jauniešu nodaļas vietniece Inga Nestere apciemoja Kuldīgas novada sociālās aprūpes centra „Venta” iedzīvotājus. Plašo un izremontēto ēku ar prieku izrādīja Kristīne Trumsiņa, SAC „Venta” direktores vietniece, sociālā darbiniece.

Sociālās aprūpes pakalpojumu sniegšanas mērķis centrā ir nodrošināt dzīves kvalitātes nepazemināšanos personai, kura vecuma vai funkcionālo traucējumu dēļ to nevar nodrošināt pati saviem spēkiem.

Satiktie iemītnieki visi kā viens atzina, ka viņiem šeit patīk un viņi šeit jūtas kā mājas, jo par viņiem tiešām tiek šeit domāts: labs ēdiens, patīkamas telpas un notiek daudz dažādu pasākumu.

Laiks saulainajā sestdienā paskrēja vēja spārniem... SAC „Venta” sociālā darbiniece Kristīne Trumsiņa uz atvadām aicināja atbraukt visu LZS Jauniešu nodaļu vasarā ar kādu priekšnesumu. LZS JN vietniece Inga Nestere ar lielu prieku pieņēma uzaicinājumu un apsolīja ierasties ar visiem biedriem, kas būs sagatavojuši kādu kultūras sarīkojumu sociālajam centram „Venta”.

Ir nodibināti kontakti un sākusies jauna draudzība.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA