Reģionu koordinatori
Nodaļu vadītāji
Noderīgas saites

Twitter

Latvijas Zemnieku sa
18:29, Dec 03
Dienas infografika: Saeimas priekšsēdētāji @DienaLv
Latvijas Zemnieku sa
13:56, Dec 02
Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs @ArmandsKrauze par mikrouzņēmuma nodokļa režīmu https://t.co/wCyfd2INF8 https://t.co/jhJnbOgR9B
Latvijas Zemnieku sa
13:53, Dec 02
Māris Kučinskis: Valdības lēmumi Covid krīzē vairāk ir emocionāli nevis pragmatiski @LatvijasRadio… https://t.co/9meJ5XqbQn

Nodaļu vadītāji


Rīgas pilsētas nodaļas


Rīgas centra rajona Latvijas Universitātes nodaļa
Uldis Davidovs
udavs@inbox.lv


Rīgas Latgales priekšpilsētas nodaļa
Māris Tralmaks
maris.tralmaks@online.lv

Rīgas Jaunā nodaļa
Valdis Veinbergs
veinbergs.valdis@gmail.com


Rīgas Ziemeļu priekšpilsētas nodaļa
Valdis Eglītis
nbalcuns@inbox.lv


Rīgas Vidzemes priekšpilsētas nodaļa
Andrejs Spridzāns
andrejs.spridzans@dobele.lv


Rīgas Kurzemes priekšpilsētas nodaļa
Vija Rumpāne
vijarumpane@inbox.lv

Rīgas centra rajona  nodaļa
Juris Muižnieks
juris.muiznieks@inbox.lv


Vecbiedru nodaļa
Ivars Bārdiņš
ivar.bardin@apollo.lv


Jaunatnes nodaļa
Ralfs Blumbergs
ralfs.blumbergs@ldz.lv

 

Zemgales reģiona nodaļas 
 

Auces novada nodaļa
Gints Kaminskis
gints.kaminskis@dome.auce.lv 

 

Bauskas novada nodaļa
Ilona Virza-Zariņa

ilonavz@inbox.lv 

Dobeles novada nodaļa
Dace Škorņika

dace.skornika@gmail.com

Jelgavas nodaļa
Vilis Ļevčenoks
vilis.levcenoks@dome.jelgava.lv


Jēkabpils novada nodaļa
Guntis Kalniņš
guntis-k@inbox.lv

Tukuma novada nodaļa
Dzintra Rabkeviča
dzintra.rabkevica@apollo.lv


Vidusdaugavas nodaļa
Evija Vectirāne
evija.vectirane@jaunjelgava.lv

Kandavas novada nodaļa
Ivars Lasis
ivars.lasis@gmail.com 

 

Kurzemes reģiona nodaļas  


Durbes novada nodaļa
Edgars Putra
edgars.putra@inbox.lv

Dunikas nodaļa

Inta Ekte
intaekte@gmail.com

Talsu novada nodaļa
Dainis Karols
jaunkurzeme@inbox.lv


Saldus novada nodaļa
Raivis Zīrups
raivis.zirups@saldus.lv 



Rucavas novada nodaļa
Laima Vaidemane
laimaveidemane@inbox.lv

Grobiņas novada nodaļa
Aivars Priedols
grobiņaspagasts@latnet.lv


Kuldīgas novada nodaļa
Vineta Ķine
Vinetakine@inbox.lv


Ventspils novada nodaļa
Aivars Mucenieks
aivars.mucenieks@ventspilsrp.lv
 

Vidzemes reģiona nodaļas 

 

Alojas novada nodaļa
Valdis Bārda
valdis.barda@aloja.lv

Alūksnes novada nodaļa
Gunta Ļuļe
algunta@inbox.lv

 

Priekuļu nodaļa
Aivars Tīdemanis
aicis51@inbox.lv 

 

Piejūras nodaļa
Daiga Mieriņa
daiga.mierina@carnikava.lv
 

Cēsu novada nodaļa
Māris Niklass
maris.niklass@inbox.lv


Garkalnes novada nodaļa
Mārtiņš Bauze-Krastiņš
gmb-k@inbox.lv 


Gulbenes novada nodaļa
Normunds Audzišs
lzsgulbene@gmail.com

Inčukalna novada nodaļa
Aivars Naļivaiko
aivars@incukalns.lv

Krimuldas novada nodaļa
Linards Kumskis
linards.kumskis@latnet.lv

Lielvārdes novada nodaļa
Linda Cīrule
linda@ziedzeme.lv 


Limbažu novada nodaļa
Didzis Zemmers
didzis.zemmers@limbazi.lv


Madonas novada nodaļa
Agris Lungevičs
agris.lungevics@gmail.com


Mārupes novada nodaļa
Edgars Indāns


Saulkrastu novada nodaļa
Alens Horsts
alens.horsts@inbox.lv

 

Ogres novada nodaļa
Dainis Širovs

ogresslimnica@inbox.lv 

Priekuļu novada nodaļa
Aivars Tīdemanis
aicis51@inbox.lv

Piebalgas nodaļa
Laimis Šāvējs
laimis.savejs@jaunpiebalga.lv

 

Jūrmalas jaunā nodaļa
Jānis Voins
lzs.jurmala@gmail.com


Jūrmalas pilsētas nodaļa
Regīna Simsone
regina.simsone@live.com

Ķeguma novada nodaļa
Baiba Šteina
apamma@inbox.lv

Ķekavas novada nodaļa
Aigars Vītols
aigars.vitols@lzs.lv 


Salaspils novada nodaļa
Miks Balodis

miks.balodis@lzs.lv

Siguldas novada nodaļa
Jānis Zilvers
Janis.zilvers@sigulda.lv


Valkas novada nodaļa
Kārlis Briedis
karlis.briedis@valka.lv


Valmieras novada nodaļa
Ringolds Arnītis
ringolds.arnitis@hotmail.com


Latgales reģiona nodaļas 

 

Balvu novada nodaļa
Aigars Pušpurs
aigars.puspurs@balvi.lv

Baltinavas novada nodaļa
Jevgēnijs Zelčs

Dagdas novada nodaļa
Sandra Viškure
sandra_23@inbox.lv


Daugavpils novada nodaļa
Viktors Kalāns
viktors@llkc.lv


Daugavpils pilsētas nodaļa
Ināra Ostrovska
inara.ostrovska@inbox.lv 


Ilūkstes novada nodaļa
Dace Stalidzāne
dace87@inbox.lv


Krāslavas novada nodaļa
Gunārs Upenieks

dome@kraslava.lv


Ludzas novada nodaļa
Ināra Konovālova
agrokimija@inbox.lv


Preiļu novada nodaļa
Āris Elsts
aris.elsts@inbox.lv


Rēzeknes novada nodaļa
Intars Zaharevičs

intars.zaharevics@inbox.lv

Rugāju novada nodaļa
Sandra Kapteine
sandra.kapteine@inbox.lv 

Viļakas novada nodaļa
Ināra Sokirka
viduci@inbox.lv


Viļānu novada nodaļa
Inga Zunda
ingaz2@inbox.lv