LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA (LZS)

Par Daiļu un Spēcīgu Latviju.

Efektīva valsts pārvalde, attīstīti reģioni un spēcīgas pašvaldības. Par nacionāli attīstītu, ekonomiski spēcīgu un zinošu Latviju!

Slider

Statūti

LZS ir politiska partija, kuras darbība atjaunota 1990. gada 5. jūlijā uz bijušo Latvijas Republikas zemnieku partiju bāzes. LZS ir Latvijas Republikas zemnieku partiju tiesiska mantiniece.

Lasīt vairāk
Statūti
Programma

Programma

LZS iestājas par decentralizāciju valsts pārvaldē un uzskata, ka lēmumi jāpieņem, cik vien iespējams, tuvu tiem, kurus šie lēmumi skars. 

Lasīt vairāk

Ētikas kodekss

Kādi ļaudis mums ir vajadzīgi? Ļaudis nenopērkami. Ļaudis stingri pret bagātības kārdinājumiem. Ļaudis godīgi kā mazās, tā lielās lietās.

Lasīt vairāk
Ētikas kodekss
Aktualitātes

Aktualitātes

Jaunākās Ziņas Latvijas pilsētas un Novados. Noderīga informācija, jaunākās politiskās aktualitātes.

Visas aktualitātes
Image

No Latvijas Zemnieku savienības vēstures lappusēm.

Signature
Latvijas Zemnieku savienības (LZS) dibināšanas sapulce notika 1917. gada 12. maijā Valkā. Bet LZS idejiskie un ideoloģiskie pamati sākti veidot jau 20.gadsimta sākumā, kad Kārlis Ulmanis ne tikai mācīja, kā pareizi slaukt un ēdināt lopus, bet runāja arī par izglītības nozīmi, par lauku jaunatnes interesēm, par laukstrādnieku dzīves un darba apstākļu uzlabošanu. Kad Hermanis Endzeliņš vērsās pret vācu muižnieku privilēģijām.
Kad Cīrihes universitātes jurisprudences doktors Miķelis Valters kā pirmais no visiem Latvijas politiķiem jau 1903. gadā rakstā "Patvaldību nost! Krieviju nost!" sludināja Latvijas neatkarības ideju. Latviešu Zemnieku savienības oficiālā nodibināšana notika īstajā brīdī, kad radās iespēja un nepieciešamība apvienot visus pilsoniskos spēkus brīvas Latvijas izveidošanai.

Mūsu cilvēki

Armands Krauze
Armands KrauzePriekšsēdētājs
Artūrs Graudiņš
Artūrs GraudiņšLZS Ģenerālsekretārs
Augusts Brigmanis
Augusts BrigmanisPriekšsēdētāja pirmais vietnieks
Viktors Valainis
Viktors ValainisPriekšsēdētāja vietnieks
Vineta Ķine
Vineta ĶineLZS valdes locekle
Aigars Pušpurs
Aigars PušpursLZS valdes loceklis
Edgars Mekšs
Edgars MekšsLZS valdes loceklis
Rita Vectirāne
Rita Vectirāne LZS valdes locekle
Hardijs Vents
Hardijs VentsLZS valdes loceklis
Lienīte Caune
Lienīte Caune LZS valdes locekle
Dainis Karols
Dainis KarolsLZS valdes loceklis
Andris Rāviņš
Andris RāviņšLZS valdes loceklis

Efektīva valsts pārvalde

Efektīvu, uz rezultātu orientētu valsts pārvaldi, lai ikviens iedzīvotājs un uzņēmējs varētu saņemt kvalitatīvus valsts pārvaldes pakalpojumus atbilstoši katra vajadzībām.

Pievienojies Jaunatnes nodaļā

Esam aktīvi un gaidām aktīvus, enerģiskus un darbspējīgus jauniešus, kuri ir gatavi pievienoties Latvijas spēcīgākajai partijai, kas ir gatavi strādāt.

Partijas darbības mērķi,

LZS mērķi un uzdevumi ir parlamentārā ceļā ietekmēt valsts politiku atbilstoši partijas programmas pamatnostādnēm.

LZS

No Latvijas Zemnieku savienības vēstures lappusēm

Par LZS

Politiskās partijas nosaukums ir „ LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”, saīsināti PP LZS . LZS ir politiska partija, kuras darbība atjaunota 1990. gada 5. jūlijā uz bijušo Latvijas Republikas zemnieku partiju bāzes. LZS ir Latvijas Republikas zemnieku partiju tiesiska mantiniece.
0
+
Biedri
0
Gadi partijai

Pievienojies

Esam aktīvi un gaidām aktīvus, enerģiskus un darbspējīgus jauniešus, kuri ir gatavi pievienoties Latvijas spēcīgākajai partijai, kas ir gatavi strādāt.

Lai kļūtu par politiskās partijas "Latvijas Zemnieku Savienība" biedru, Jums ir jāaizpilda biedra reģistrācijas anketa. Šo anketu Jūs varat saņemt LZS birojā, Lielirbes iela 17a, Rīga, LV - 1046, vai spied "pievienojies".

Image
Image
Image
Image
Image
Image

LZS © 1990-2021

Spied Enter