Aktualitātes

2015

Aivars Berķis - Mans veiksmes vēlējums! Manas pārdomas par to, kas ir laime.
23.12.2015

Pagājušajā decembrī atsūtījāt vēlējumu: “Laimīgu Jauno gadu!” Arī es sūtīju tādu vēlējumu, kaut gan tā arī neesmu ticis skaidrībā, vai tas attiecas uz visu gadu – uz visām 365 dienām, vai tikai uz pašu sākumu, ko ievada Prezidenta runa, himna, šampanietis un pret debesīm skrejošas raķetes? Tas ar šampanieša glāzēm iezvanītais sākums jau vienmēr ir laimīgs, bet janvāra pirmā diena nāk ar neizgulētu miegu, ar paģirām, ar mājas piekopšanu, trauku mazgāšanu un likšanu plauktos. Varbūt tas laimīgais Jaunais gads ir tas brīdis, kad viss ir atkal salikts pa plauktiem? Kad beidzot esam divatā ar mīļu cilvēku, un rīt uz darbu nav jāiet, un diviem vien pieder viss vakars un nākamā nakts?

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs - par to, kāds lauksaimniekiem bijis šis gads,
Apskatīt komentārus (20)


22.12.2015

 

Brigmanis: ZZS turpina sarunas ar potenciālajiem premjera amata kandidātiem
21.12.2015

Nav ne mazāko šaubu, ka Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) virzīs savu premjera amata kandidātu, žurnālistiem uzsvēra ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Lasīt vairāk ...


LZS jaunatnes nodaļa sveic Invalīdu apvienību "Aizvējš" un pensionāru biedrību Ziemassvētkos (28
21.12.2015

18. decembrī, Rīgas pārvaldes izpildirekcijas zālē jau 5. gadu pēc kārtas LZS jaunatnes nodaļas biedri Reinis Uzulnieks, Jānis Blūzmanis un Edgars Kļaviņš sveica Ziemassvētkos ar dāvaniņām invalīdu apvienību "Aizvējš". Šogad šis pasākums tika svinēts kopā ar pensionāru biedrību. Paldies Rēzeknes gaļas kombinātam par sarūpētajām gaļām un paldies ZZS valdes priekšsēdētājam un Latvijas Biškopības biedrības valdes priekšsēdētājam Armandam Krauzei par sarūpēto medu biedrību jubilāriem.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiksies ar Kurzemes lauksaimniekiem un zivsaimniekiem
15.12.2015

16. un 17. decembrī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Kurzemi, lai tiktos ar lauksaimniekiem un zivsaimniekiem, kā arī apmeklētu ražojošās zemnieku saimniecības un zivju pārstrādes uzņēmumus un klātienē iepazītos ar to darbu.

Lasīt vairāk ...


LZS jaunatnes nodaļas biedrs Edgars Kļaviņš izcīna pirmo vietu Latvijas neredzīgo sporta savienības sezonas individuālajā kopvērtējumā (6
15.12.2015

12. decembrī arodbiedrību namā notika Latvijas neredzīgo sporta savienības (LNSS) gada apbalvošanas ceremonija, kuru rīkoja LNSS kopā ar tās prezidentu un LZS jaunatnes nodaļas biedru Edgaru Kļaviņu. Pats Edgras arī izcīnīja 1. vietu gada individuālajā kopvērtējumā.

Lasīt vairāk ...


LZS jaunatnes nodaļas biedrs Līga Neimane veic sabiedrisko pasākumu sēriju “pret nelikumīgu malu zvejniecību” Inčukalna novadā. (10
15.12.2015

LZS jaunatnes nodaļas un biedrības Inčukalna dabas parks biedrs Līga Neimane 2015.gada rudens periodā veica sabiedrisko pasākumu sēriju “pret nelikumīgu malu zvejniecību” Inčukalna novadā. Ar biedrības biedru palīdzību tika izveidotas brīvprātīgas vienības, kas sabiedriskā kārtā nodarbojās ar malu mednieku apkarošanu lašu nārstošanas vietās.

Lasīt vairāk ...


Labklājības ministrs ar Banku augstskolu un Daugavpils Universitāti vienojas par turpmāko sadarbību (1
15.12.2015

Lai attīstītu sekmīgu sadarbību zinātnē un pētniecībā sociālajā jomā, labklājības ministrs Uldis Augulis parakstīja sadarbības līgumu ar Banku augstskolas rektoru Andri Sarnoviču un Daugavpils Universitātes rektoru Arvīdu Barševski.

Lasīt vairāk ...


Brigmanis klausīs, ko teiks vēlētājs. Saruna ar ZZS līderi par valdības veidošanu (Latvijas Avīze) (1
14.12.2015

“LA” redakcijā Saeimas deputāts Augusts Brigmanis ieradās taisnā ceļā no prezidenta pils, kur valsts galva bija pieņēmis ZZS delegāciju. Sarunā uz karstām pēdām Brigmanis dalījās domās ar Māri Antoneviču un Egilu Līcīti par galvenajiem aizvadītās nedēļas notikumiem.

Lasīt vairāk ...


Augulis nevēlas kļūt par ZZS premjera amata kandidātu, atbalstīs Kučinska izvirzīšanu
14.12.2015

Demisionējošās valdības labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS) nevēlas kļūt par Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) premjera amata kandidātu un noteikti atbalstīs Saeimas deputāta Māra Kučinska (ZZS) nominēšanu tam.

Lasīt vairāk ...


Viens no ZZS premjera amata kandidātiem ir Augulis (12
11.12.2015

Viens no Zaļo un zemnieku savienības Ministru prezidenta amata kandidātiem ir labklājības ministrs Uldis Augulis, Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" teica Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Lasīt vairāk ...


ZZS: Veidojot valdību, vispirms jāvienojas par veicamajiem darbiem, nevis amatiem
09.12.2015

Diskutējot par jaunās valdības veidošanu, vispirms būtiski ir vienoties par darāmo darbu sarakstu un valdības prioritātēm, risinot sabiedrībai nozīmīgus jautājumus, un tikai pēc tam jāvirza piemēroti kandidāti ministru amatiem, kas šos uzdevumus spēs sekmīgi īstenot, uzskata Zaļo un zemnieku savienība (ZZS).

Lasīt vairāk ...


NA un «zaļzemnieki» nav gatavi atteikties no līdz šim pārraudzītajām jomām
Apskatīt komentārus (1)


08.12.2015

 

Brigmanis: LZS Latgales biedri nepārprotami pauduši, ka nevar atbalstīt Āboltiņas kandidatūru premjera amatam
07.12.2015

Zaļo un zemnieku savienībā (ZZS) ietilpstošās Latvijas Zemnieku savienības (LZS) Latgales biedru konferencē pausts nepārprotams viedoklis, ka klātesošie nevar atbalstīt "Vienotības" līderes Solvitas Āboltiņas kandidatūru Ministru prezidenta amatam, šodien žurnālistiem sacīja ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Lasīt vairāk ...


Augulis vienojas par sadarbību ar Azerbaidžānu sociālajā jomā
07.12.2015

No 2. līdz 4.decembrim labklājības ministrs Uldis Augulis darba vizītē apmeklēja Baku un tikās ar Azerbaidžānas prezidentu Ilhamu Alijevu (Ilham Aliyev), kurš pauda ieinteresētību Latvijas pieredzē. Tāpat ministrs tikās ar Azerbaidžānas sociālās jomas pārstāvjiem un vienojās par turpmāko sadarbību.

Lasīt vairāk ...


ZZS valdes priekšsēdētājs: Premjera kandidāts primāri jāvirza "Vienotībai"
07.12.2015

Pēc Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) lēmuma par demisiju nākamā premjera amata kandidāts primāri ir jāvirza "Vienotībai", taču arī Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) ir kandidāti, kurus virzīt šim amatam pie noteiktu apstākļu sakritības, sacīja ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze.

Lasīt vairāk ...


Deputāts tuvplānā. Ainārs Mežulis
Apskatīt komentārus (5)


06.12.2015

 

Augulis: līdz ar budžeta apstiprināšanu varam gatavoties pensiju pārrēķināšanai
03.12.2015

Saeima galīgajā lasījumā ir pieņēmusi valsts budžetu, līdz ar to arī labklājības nozares budžetu 2016.gadam, palielinot to par gandrīz 6 miljoniem eiro. Tāpēc labklājības ministrs Uldis Augulis ir gandarīts, ka jau pēc dažām nedēļām daļai pensionāru varēs sākt pārrēķināt pensijas, novēršot krīzes laikā radušos netaisnību.

Lasīt vairāk ...


LM pasniegs balvas par iniciatīvām cilvēku ar invaliditāti dzīves uzlabošanai
03.12.2015

Atzīmējot Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) pasludināto Starptautisko dienu cilvēkiem ar invaliditāti, Labklājības ministrijas (LM) parlamentārais sekretārs Reinis Uzulnieks pasniegs trīs atzinības rakstus par nozīmīgu ieguldījumu un būtisku iniciatīvu īstenošanu cilvēku ar invaliditāti dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Limbažos tiksies Vidzemes lauksaimniekiem un lauku uzņēmējiem
02.12.2015

Ceturtdien, 3. decembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Limbažu novadu, lai tiktos ar Vidzemes zemniekiem un uzņēmējiem.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2021 (22)
2020 (204)2019 (65)2018 (102)
2017 (112)2016 (183)2015 (242)
2014 (230)2013 (128)2012 (104)
2011 (306)2010 (3)

Video

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
23:11, Jan 20
Jaundzimušo skaita staujais samazinājums."Tas ir esošās Kariņa valdības darba rezultāts, jo MK ir sējis iedzīvotājo… https://t.co/fZLMcbmcMQ
Latvijas Zemnieku sa
22:14, Jan 20
Šodien atceramies un godinām 1991.gada barikāžu aizstāvjus. Pagājuši jau 30 gadi, kopš notikuma, kas bija kritisks… https://t.co/NKwkNlVpfs
Latvijas Zemnieku sa
16:46, Jan 20
https://t.co/kmGZz27QlH

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit