Aktualitātes

2020

Armands Krauze: Paldies visiem, kuri piedalījās akcijā "Atdod karoti"
28.10.2020

Paldies visiem, kuri piedalījās šodienas akcijā "Atdod karoti", visiem mazajiem uzņēmējiem, dārzkopjiem, vīndariem. Paldies Latvijas Zemnieku savienības Uzņēmēju padomes vadītājai Lienītei Caunei. Mēs kopā esam parādījuši, ka kopā spējam cīnīties, un šīs karotes mēs šodien neatstājām, jo tās mums vēl noderēs tālākajās cīņās!

Lasīt vairāk ...


LZS Uzņēmēju padomes vadītājas Lienītes Caunes iniciatīva - Akcija "Atdod karoti"
28.10.2020

Paldies Latvijas Zemnieku savienības Uzņēmēju padomes vadītājai Lienītei Caunei par akcijas "Atdot karoti" iniciatīvu un organizēšanu! Tāpat paldies Danai Reizniecei - Ozolai un Dairim Kandelim un visiem pārējiem, kuri aktīvi piedalījās organizēšanā! Paldies arī visiem, kuri piedalījās un atbalstīja akcijas pasākumu "Atdod karoti"!

Lasīt vairāk ...


Armands Krauze: Nodokļu paaugstināšana krīzes laikā iedzīs cilvēkus ēnu ekonomikā
28.10.2020

Par valdības iecerēm palielināt nodokļus un to, kas no tā var beigās iznākt, Neatkarīgās intervija ar Saeimas deputātu no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcijas, Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētāju Armandu Krauzi.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētāja Armanda Krauzes uzruna akcijā "Atdod karoti"
28.10.2020

Paldies LZS uzņēmēju padomes vadītājai Lienītei Caunei par iniciatīvu un organizēšanu, tāpat paldies Danai Reizniecei - Ozolai un Dairim Kandelim un visiem pārējiem, kuri aktīvi piedalījās organizēšanā! Tāpat paldies visiem, kuri piedalījās un atbalstīja akcijas pasākumu "Atdod karoti"!

Lasīt vairāk ...


Rīt, 28.oktobrī plkst. 10:00 PieLR Saeimas aicinām uz mazā biznesa protesta akciju “Atdod karoti!
27.10.2020

Rīt, 28.oktobrī plkst. 10:00 PieLR Saeimas aicinām uz mazā biznesa protesta akciju “Atdod karoti!. Ceram, ka Saeimas deputāti mūs sadzirdēs un domās par visiem un ikvienu mazo uzņēmēju brīdī, kad balsos par 2021.gada budžetu!

Lasīt vairāk ...


Iepazīstinās ar iniciatīvu "ATDOD KAROTI" un gaidāmajām protesta akcijām pret 2021.gada budžetu
27.10.2020

Trešdien, 28.oktobrī, Saeimai uzsākot debates par 2021.gada valsts budžeta projektu, daudzas uzņēmēju organizācijas, pašvaldības, darba devēji un darbinieki pie parlamenta pulcēsies uz miermīlīgu akciju, lai paustu savu nostāju par valdības piedāvātajiem risinājumiem nodokļu jomā. Pirms šī pasākuma, plkst. 9.30 pie Saeimas masu mediji tiek aicināti uz preses brīfingu, kurā mazo uzņēmēju pārstāvji un to atbalstītāji iepazīstinās ar iniciatīvu "ATDOD KAROTI".

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zemnieku savienība aicina uz tikšanos ar LZS priekšsēdētāju un ZZS Saeimas deputātu Armandu Krauzi
26.10.2020

30.oktobrī Latvijas Zemnieku savienība aicina uz tikšanos ar LZS priekšsēdētāju un ZZS Saeimas deputātu Armandu Krauzi Diskutēsim par aktualitātēm strauji tuvojošos pašvaldību vēlēšanu saistībā, kā arī par aktuālajiem jautājumiem frakcijas darbā.

Lasīt vairāk ...


Notika tikšanās ar LZS valdes locekli un bijušo ZM parlamentāro sekretāru Ringoldu Arnīti
25.10.2020

Paldies visiem, kuri pievienojās uz sarunu neformālā gaisotnē ar Latvijas Zemnieku savienības valdes locekli un bijušo zemkopības ministrijas parlamentāro sekretāru Ringoldu Arnīti.

Lasīt vairāk ...


Aicinām paust savu nostāju par valdības piedāvātajiem pasākumiem valsts finanšu galvenajā dokumentā
22.10.2020

Pēc nedēļas, 28.oktobrī, kad Saeima sāks skatīt 2021.gada valsts budžeta projektu pirmajā lasījumā, iedzīvotāji aicināti pulcēties miermīlīgās protesta akcijās un paust savu nostāju par valdības piedāvātajiem pasākumiem valsts finanšu galvenajā dokumentā.

Lasīt vairāk ...


Aicina pulcēties uz protesta akcijām pret 2021. gada valsts budžetu
22.10.2020

Pēc nedēļas, 28.oktobrī, kad Saeima sāks skatīt 2021.gada valsts budžeta projektu pirmajā lasījumā, iedzīvotāji aicināti pulcēties miermīlīgās protesta akcijās un paust savu nostāju par valdības piedāvātajiem pasākumiem valsts finanšu galvenajā dokumentā.

Lasīt vairāk ...


Mazo uzņēmēju protesta akcija "ATDOD KAROTI"
20.10.2020

Latvijas Zemnieku savienības Uzņēmēju padome 28.10.2020. plkst. 10:00 pie Saeimas organizē mazo uzņēmēju protesta akciju "ATDOD KAROTI"

Lasīt vairāk ...


Viktors Valainis: Vai nākamgad pašvaldībām būs jākar zobus vadzī?
20.10.2020

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobus vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējo cīkstēšanos par tām atvēlēto finansējumu.

Lasīt vairāk ...


Esam izveidojušies par labu komandu un esam gatavi valsts budžeta skatīšanai
20.10.2020

Mēs kā opozīcija esam ļoti vienoti, esam izveidojušies par labu komandu un esam gatavi valsts budžeta skatīšanai

Lasīt vairāk ...


"LZS aicina uz tikšanos ar LZS valdes locekli un bijušo zemkopības ministrijas parlamentāro sekretāru Ringoldu Arnīti”
19.10.2020

"Latvijas Zemnieku savienība aicina uz tikšanos ar LZS valdes locekli un bijušo zemkopības ministrijas parlamentāro sekretāru Ringoldu Arnīti”

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zemnieku savienības biedru - Stipro zemsaviešu pārgājiens
18.10.2020

Latvijas Zemnieku savienības biedru, stipro zemsaviešu pārgājiens - pretī rudenim - paldies visiem lieliem un maziem par izturību, pozitīvo noskaņojumu un emocijām!

Lasīt vairāk ...


Algotiem darbiniekiem apnicis krāt naudu svešām pensijām vai nodokļu kavalērija pāragri ķeras pie krāga maznodrošinātajiem?
18.10.2020

Kā jau paredzams, 2021. gada valsts budžetam un nodokļu likumprojektu paketei nonākot pēdējā apstiprināšanas fāzē Saeimā, sākusies cīņa, cenšoties panākt izmaiņas. “Latvijas Zemnieku savienība kategoriski iestājas pret valdības nodokļu sloga paaugstināšanu maznodrošinātākajiem Latvijas iedzīvotājiem, kas novestu arī pie mazo uzņēmumu iznīcināšanas.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zemnieku savienības biedrs Igors Meija par jauno nodokļu reformu
18.10.2020

Raidījumā "Septiņas dienas un naktis" (Radio Baltkom) - uzņēmējs un Latvijas Zemnieku savienības biedrs Igors Meija par jauno nodokļu reformu!

Lasīt vairāk ...


Ulbrokā pulcējušies Stopiņu, Garkalnes, Ropažu un Inčukalna novadu deputāti
17.10.2020

15.oktobrī kultūras centrā “Ulbrokas pērle” notika Stopiņu novada, Garkalnes novada, Ropažu novada un Inčukalna novada priekšsēdētāju un deputātu kopsapulce. Kā vēsta Stopiņu novada pašvaldība, kopsapulcē deputāti lēma par Vēlēšanu komisijas skaitliskā sastāva noteikšanu, termiņa, kādā piesakāmi vēlēšanu komisijas locekļu kandidāti, noteikšanu un jaunveidojamā Ropažu novada vēlēšanu komisijas kandidāta pieteikumu veidlapas apstiprināšanu, kā arī par komisijas locekļu kandidātu pieteikumu iesniegšanas vietas noteikšanu.

Lasīt vairāk ...


Saeima sāk izskatīt nākamā gada budžetu
16.10.2020

Saeima sākusi apspriest nākamā gada valsts budžetu un ar to saistītos likumprojektus, pirmo reizi par valsts galveno finanšu dokumentu lemjot attālināti. Tādēļ nav iespējams prognozēt, cik daudz laika prasīs budžeta pieņemšana galīgajā lasījumā, kas plānota pēc valsts svētkiem.

Lasīt vairāk ...


Dana Reizniece-Ozola: Pašvaldības un mazais bizness būs lielākie zaudētāji
16.10.2020

Valdības sagatavotais nākamā gada valsts budžeta projekts paredz vairākas izmaiņas nodevu un nodokļu jomā, tāpat paredzēta iedzīvotāju ienākuma nodokļa proporcijas pārdale starp valsts budžetu un pašvaldībām.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2020 (130)
2019 (65)2018 (102)2017 (112)
2016 (183)2015 (242)2014 (230)
2013 (128)2012 (104)2011 (306)
2010 (3)

Video

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
22:26, Oct 28
Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs @ArmandsKrauze https://t.co/5ZKolV2U40 https://t.co/Tc6DHeBnh8
Latvijas Zemnieku sa
22:20, Oct 28
RT @ArmandsKrauze: @Bondars runā LTV 1: “.... šis ir labākais no sliktākajiem budžetiem....”. Ļoti cildinoši Kariņa valdībai
Latvijas Zemnieku sa
20:20, Oct 28
Paldies Latvijas Zemnieku savienības Uzņēmēju padomes vadītājai @LieniteCaune par akcijas "Atdot karoti" iniciatīvu… https://t.co/UAv0RyN01l

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit