ZZS Rēzeknes novada domē pārstāv Kaspars Melnis un Gunārs Smeilis

Piektdien, 1. oktobrī, uz pirmo domes sēdi klātienē sanāca visi 19 jaunievēlētie Rēzeknes novada domes deputāti. Sveicot deputātus ar iegūto mandātu, Rēzeknes novada Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Ilona Turka aicināja turpmākos četrus gadus pieņemt tādus lēmumus, uz kuriem atskatoties teiks, ka tie bijuši gudri, drosmīgi un tālredzīgi: "Rēzeknes novada vēlētāji ir jūsu darba devējs. Aiz katra deputāta stāv iedzīvotāji, kuri no jums sagaida aktīvu rīcību un lēmumus, kas vairotu cilvēku labklājību un uzlabotu ikdienas dzīvi."

Pirmās sēdes darba kārtībā bija jautājumi par domes priekšsēdētāja un vietnieka ievēlēšanu. No deputātu vidus domes priekšsēdētāja kandidatūrai tika izvirzīti divi pretendenti – Monvīds Švarcs (JV/KP/LP) un Kaspars Melnis (ZZS). Ar 13 balsīm "par" domes priekšsēdētāja amatā tika ievēlēts ilggadējais Rēzeknes novada vadītājs Monvīds Švarcs.

Novada domes priekšsēdētāja vietnieces amatam tika izvirzītas Ērika Teirumnieka un Jekaterina Ivanova. Ar 13 balsīm "par" priekšsēdētāja vietnieces amatā ievēlēta Ērika Teirumnieka – Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas dekāne.

Rēzeknes novada domes sēdes notiks katra mēneša pirmajā un trešajā ceturtdienā, savukārt pastāvīgo komiteju sēdes – otrajā un ceturtajā ceturtdienā. Kamēr nebūs parādījušies kādi papildu epidemioloģiskie ierobežojumi, domes sēdes paredzēts rīkot klātienē (ar Covid sertifikātiem vai testiem). Jau nākamajā ceturtdienā, 7. oktobrī, plānots skatīt jautājumu par piecu pastāvīgo komiteju izveidi un deputātu sadalījumu tajās.

Jau informējam, ka 11. septembrī notikušajās Rēzeknes novada domes vēlēšanās ar 28,92% balsu uzvarēja līdzšinējā domes vadītāja Monvīda Švarca pārstāvētā partiju apvienība "Jaunā vienotība", "Kustība "Par!"", LATGALES PARTIJA, no kuras tika ievēlēti seši deputāti: Monvīds Švarcs, Vilis Deksnis, Anna Rancāne, Inta Brence, Anita Ludborža, Gunārs Igaunis). Par 1,5% mazāku vēlētāju atbalstu, bet tikpat – sešas – deputātu vietas saņēma arī "Saskaņa" (ievēlēti: Jekaterina Ivanova, Aivars Buharins, Edgars Nizins, Guna Popova, Vasīlijs Arbidāns, Felicija Leščinska). 11,3% vēlētāju atbalstu saņēma Zaļo un Zemnieku savienība (ievēlēti: Kaspars Melnis un Gunārs Smeilis). "Latvijas attīstībai" saņēma 9,70% vēlētāju atbalstu, un no saraksta ievēlēti Georgijs Jevsikovs un Jānis Freibergs. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība" saņēma 7,88% balsu un divus mandātus – Ērika Teirumnieka un Aija Kiserovska, savukārt Jaunā konservatīvā partija ar 7,35% vēlētāju atbalstu saņēma vienu deputātu krēslu (Guntis Rasims).


Vairāk informācijas: LSM.LV  https://ej.uz/4dv3

Varas maiņa Dobeles novada domē - ievēlēts jauns p...
​Ne tikai politiskajā arēnā, bet arī sporta laukum...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter