ZZS pilnsapulcē veic izmaiņas apvienības valdes sastāvā; par ZZS valdes priekšsēdētāju ievēl Armandu KrauziZaļo un zemnieku savienības (ZZS) pilnsapulcē pirmdien, 6. jūlijā, tika veiktas izmaiņas politisko partiju apvienības valdes sastāvā, un par ZZS valdes priekšsēdētāju vienbalsīgi tika ievēlēts Saeimas deputāts, Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs Armands Krauze.

ZZS valdē arī turpmāk Latvijas Zemnieku savienību pārstāvēs labklājības ministrs Uldis Augulis un Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs, ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, bet no jauna tajā ievēlēti A.Krauze un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs. Latvijas Zaļo partiju ZZS valdē arī turpmāk pārstāvēs Latvijas Zaļās partijas līdzpriekšsēdētājs Viesturs Silenieks un valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars, bet no jauna ievēlēts Saeimas deputāts Ingmārs Līdaka.

ZZS valdes locekļu pilnvaras ir uz laiku līdz diviem gadiem.

Līdz šim ZZS valdes priekšsēdētāja pienākumus pildīja U.Augulis. ZZS pilnsapulce U.Augulim izteica pateicību par nozīmīgo ieguldījumu apvienības darbā, kas rezultējies gan ar veiksmīgu startu 12.Saeimas vēlēšanās, gan pieaugošu ZZS reitingu – patlaban apvienība ir otrs sabiedrībā atbalstītākais politiskais spēks Latvijā.

Jaunais ZZS valdes priekšsēdētājs A.Krauze kā būtiskas apvienības prioritātes atzīmēja sabiedrības uzticamības saglabāšanu, kā arī aktīvu un saliedētu ZZS darbu, gatavojoties 2017. gadā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām. 

ZZS veido Latvijas Zemnieku savienība un Latvijas Zaļā partija, kā arī ir noslēgtas vienošanās par sadarbību ar partiju „Latvijai un Ventspilij” un Liepājas partiju. 12.Saeimā ZZS frakcijā ir 21 deputāts. 


Latvija palīdzēs Ukrainai konsultāciju sistēmas iz...
ZZS vadība varētu palikt "zemnieku" rokās; valdes ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter