ZZS Alūksnes novadā iesniedza savu kandidātu sarakstu un programmu!

Šodien, Zaļajā ceturtdienā, mēs  Zaļo un zemnieku savienība Alūksnes novadā iesniedzam savu kandidātu sarakstu un programmu.

Mūsu saraksta līderis, Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis saka: "Mūsu komandas jauda ir mūsu cilvēkos. Esam apvienojuši dažādu jomu un paaudžu speciālistus, kuru domas un darbi vienmēr ir bijuši un būs vērsti uz Alūksnes novada attīstību un labklājību. Mūsu komandā ir pārstāvēti kā pilsētas, tā pagastu cilvēki.

Uzklausot novada iedzīvotāju ieteikumus un izstrādājot savas idejas, esam radījuši mūsu partijas programmu. Tās mērķis ir parūpēties, lai Alūksnes novads ir dzīves telpa no kuras negribas doties prom un kurā gribas atgriezties."

Programma un saraksts: https://ej.uz/pqrp

ZZS Rēzeknes novada kandidātu saraksts vēlēšanu ko...
ZZS Jūrmalas kandidātu saraksts vēlēšanu komisijai...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter