Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Krāslavas novaduPiektdien, 21. martā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Krāslavas novadu, lai klātienē iepazītos ar situāciju zemnieku saimniecībās, kā arī ar Latgales reģiona zemniekiem pārrunātu aktualitātes lauksaimniecības nozarē.

Darba vizītes laikā zemkopības ministrs tiksies ar Krāslavas un Dagdas novadu zemniekiem, lai pārrunātu aktualitātes lauksaimniecības, zivsaimniecības un mežsaimniecības nozarēs. Tikšanās notiks Krāslavas novada domē, Krāslavā, Rīgas ielā 51 no pulksten 11.00 līdz 12.30.
    
Tāpat zemkopības ministrs apmeklēs storu ikru ražotni SIA „Akva systems” Kalniešu pagastā. Savukārt darba vizītes noslēgumā zemkopības ministrs apmeklēs zemnieku saimniecību „Raudoviški” Kalniešu pagastā, kas nodarbojas ar graudaugu un rapša audzēšanu un realizāciju, kā arī audzē gaļas šķirnes liellopus. Šobrīd saimniecības īpašnieks atjauno darbnīcas, kā arī vecu fermu, lai paplašinātu gaļas liellopu ganāmpulku.


Informāciju sagatavoja
Viktorija Kalniņa
sabiedrisko attiecību speciāliste
tālrunis: 67027622
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Ģimenes valsts pabalsts par otro bērnu būs 11 eiro...
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: Labāk iestādīt ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter