Viktors Valainis: Zaļo un zemnieku savienības komanda strādā

Latvijas Zemnieku savienības valde ir ievēlēta, pārvēlēts līdzšinējais partijas vadītājs Armands Krauze. Kā to vērtējat?

Vērtēju ļoti pozitīvi - tas liecina par stabilitāti šajā partijā.

Krauzes pilnvaru laikā būs pašvaldību un Saeimas vēlēšanas. Kādi jums ir plāni?

Zaļo un zemnieku savienības komanda strādā. Mēs objektīvi esam pašlaik visspēcīgākie un gatavākie pašvaldību vēlēšanām, bet jāņem vērā, ka pašvaldību vēlēšanas būs, ja tā var izteikties, daļa no Saeimas vēlēšanām. Šī pati vadība, kas ir tagad, turpinās gatavoties arī Saeimas vēlēšanām, un tai būs liela atbildība.

Kāds būs vēlēšanu jautājums, un kā uz to atbildēsiet?

Visi tie populistiskie meļi, kas ir pašreizējā Krišjāņa Kariņa (JV) valdībā, kas meloja pirms parlamenta vēlēšanām un turpina to darīt arī tagad, būs tikpat nekaunīgi un agresīvi arī pašvaldību vēlēšanu kampaņā.

Viņiem ir valsts budžeta resursi, ko likt lietā. Tomēr ceru, ka novadu iedzīvotāji pratīs salīdzināt to, ko redz, ar to, ko viņiem stāsta. Ceru, ka pašvaldību vēlēšanās šiem politikāņiem neies tik viegli, kā lienot Saeimā. Diezin vai ies vēlreiz cauri stāsti par sevi kā par progresīviem un jauniem, un vecos nost. Tautsaimniecība brūk un gāžas, Latvija ir pēdējā vietā Eiropā kovida apkarošanā. Citās valstīs jau runā par pūļa imunitāti un drīzu ierobežojumu atcelšanu, kamēr Latvijā tā īsti nav sākta vakcinācija. Vakcinācijas rezultāti ir nožēlojami.

Visi šie politiskie spēki stāstīs, cik skaisti tie pārvaldīs pašvaldības, bet nestāstīs to, ar ko pašvaldības patiesībā nodarbojas, un to, kas iedzīvotājiem patiesībā ir vajadzīgs. Bet ceru, ka iedzīvotāji neaizmirsīs tos solījumus, kurus viņi nav pildījuši.

Informācijas avots un visa intervija: NRA.LV (  https://ej.uz/7j56 )  

FOTO: ©Vladislavs PROŠKINS, F64 Photo Agency 


Ventspils novada LZS deputātu saraksts ir iesniegt...
ZZS Jelgavas pārstāvniecība ir iesniegusi CVK gan ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter