Vecāki pašvaldībām paužot iebildumus pret attālināto mācību procesu un sagaidāmo pienākumu bērniem lietot maskas

Vecāki pašvaldībām iebilst pret attālināto mācību procesu un sagaidāmo pienākumu bērniem lietot sejas aizsargmaskas, šodien Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) domes sēdē pauda vairāku pašvaldību vadītāji.

Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš (ZZS) stāstīja, ka pašvaldība ir saņēmusi vecāku vēstules, kurās viņi sola rīkot protesta akcijas gadījumā, ja netiks nodrošinātas mācības klātienē. "Tas nav pašvaldības lēmums organizēt mācību procesu attālināti, mēs pašvaldībā nevaram ignorēt valdībā pieņemtos lēmumus. Taču uzskatu, ka par vecāku neapmierinātību ir jāinformē atbildīgās institūcijas – Izglītības un zinātnes ministrija un valdība," sacīja Jelgavas mērs.

Vecāku petīciju ar iebildumiem pret attālinātajām mācībām un obligātu pienākumu bērniem lietot sejas maskas saņēmusi arī Stopiņu novada domes priekšsēdētāja Vita Paulāne (LA). Viņa sacīja, ka plāno vecāku petīciju pārsūtīt valsts atbildīgajām amatpersonām.

Arī Balvu novada domes priekšsēdētājs Aigars Pušpurs (LZS) informēja, ka ir saņemta vecāku vēstule, kurā paziņots, ka bērni attālināti nemācīšoties un maskas valkāšot tikai tad, ja vēlēšoties.

LETA jau vēstīja, ka no 25. janvāra attālināti mācās visi skolēni no 1.-12. klasei, līdz ar to prasība par maksu valkāšanu reāli vēl nav sākusi darboties. Klātienē mācības notiek tikai speciālo izglītības iestāžu skolēniem un bērnudārza bērniem, ja vien šajās izglītības iestādēs nav konstatēti saslimšanas gadījumi ar Covid-19.

Informācijas avots: Skaties.lv ( https://ej.uz/dump )

"Preses klubs" RīgaTV 24 studijā Viktors Valainis ...
Ekonomists: Jaunā novadu reforma nenodrošinās inve...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter