Valsts prezidents Raimonds Vējonis un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs atklāj starptautisko izstādi “Riga Food 2015”Trešdien, 2. septembrī, Valsts prezidents Raimonds Vējonis un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs atklāja Starptautisko pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, inovāciju, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstādi “Riga Food 2015”, kas notiek jau 20. reizi.

“Pārtikas ražošanas nozare vienmēr ir bijusi ļoti būtiska loma Latvijas tautsaimniecībā. Mūsdienās pārtikas nozare ir lielākā Latvijas apstrādes rūpniecības nozare – 2014. gadā pārtikas produktu un dzērienu ražošana veidoja aptuveni piekto daļu no kopējās apstrādes rūpniecības apgrozījuma valstī. Pagājušajā gadā nozares pievienotā vērtība bija vairāk nekā 530 miljoni eiro. Kā zemkopības ministrs varu apliecināt, ka Latvijā ražotais lauksaimniecības un pārtikas preču sortiments ir ļoti daudzveidīgs, kvalitatīvs un, kas visbūtiskākais, patērētājiem drošs,” uzsver zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Ar Zemkopības ministrijas atbalstu izstādē “Riga Food 2015” ir izveidots Latvijas uzņēmumu kopstends, kurā savu produkciju demonstrē mūsu valsts 24 uzņēmumi, un četru Latvijas reģionu – Latgales, Kurzemes, Vidzemes un Zemgales – stendi. Šogad “Riga Food 2015” izstādē piedalās 660 uzņēmumi no 35 pasaules valstīm, pirmo reizi izstādē piedalās Indijas pārstāvji.


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: Eiropas Komisij...
Latvijā ģenētiski modificēto kukurūzu neaudzēs

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter