Vadoties no Dobeles precedenta, pret valdošo koalīciju ir nekavējoties jāiesāk desmitiem kriminālprocesu!

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sācis kriminālprocesu par kukuļošanu pret diviem Saeimas deputātiem saistībā ar "politisko tirgošanos" par amatu sadali Dobeles pašvaldībā, kur nupat nomainījusies domes vadība.

Lietā ir iesaistīta arī ZZS un Latvijas Zemnieku savienība (LZS). Tāpēc Neatkarīgā vaicāja LZS priekšsēdētājam Armandam Krauzem.

Vai jums partijā viss kārtībā?

Armands Krauze:

Mums partijā viss ir kārtībā - gatavojamies vēlēšanām. Cītīgi strādājam pašvaldībās, kur esam guvuši lielu vēlētāju atbalstu, tajā skaitā Dobelē, kur esam ieguvuši mēra amatu. Esam pozitīvi noskaņoti.

Ir gan arī nesaprotama jezga, kuru KNAB nupat ieviesa, ļoti īpatnēji traktējot likumus - tas no KNAB puses ir milzīgs farss. Tas var būt arī valdošās koalīcijas politisks pasūtījums Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam.

Ir uzsākts kriminālprocess pret Ralfu Nemiro un vienu no ZZS Saeimas deputātiem. Ja tas ir par to, ka ir bijušas sarunas par koalīcijas veidošanu Dobeles pašvaldībā un potenciāliem amatu kandidātiem, tad visa Krišjāņa Kariņa (JV) valdība ir kukuļdevēju perēklis. Tur taču arī runāja par amatiem kaut kur mistiski Siguldā un vēl kaut kur, ko nevarēja saprast, vai pie Raivja Dzintara mājās, vai pie Latkovska.

Tāpēc es pašlaik gatavoju iesniegumu KNAB, lai birojs izvērtē iespējamo kukuļošanu Kariņa valdības izveidē.

Tāpat KNAB jāpievērš uzmanība vēl vienai lietai. Kā var traktēt Egila Levita sarunas ar "Attīstībai/Par!" (AP) politiķēm par to, ka gadījumā, ja AP neatbalstīs Satversmes tiesas amatā Kucinu, viņš slikti izteiksies par AP? Iespējams, te ir kukuļošana vai vēl kādas citas darbības, kurām atbilst attiecīgi Krimināllikuma panti. Šie divi gadījumi KNAB noteikti ir jāizvērtē.

KNAB ir novedis savu darbību attiecībā pret Latvijas politisko procesu līdz pilnīgam absurdam. Sarunas par koalīcijas veidošanu notiek Vācijā, Austrijā un Francijā, tās vienmēr ir notikušas visur, kur kāds viens politisks spēks nav absolūti dominējošais. Bet par amatiem sarunas notiek pilnīgi visur pasaulē kopš civilizācijas rītausmas. Bet KNAB koalīcijas veidošanas sarunas Dobelē interpretē šādā veidā.

Kā tad vispār izveidot koalīciju? Neviens vairs nevarēs izveidot koalīciju. Un, ja Dobeles pašvaldība ir kukuļotāji, tad mums ir kukuļotāju valdība un arī Valsts prezidents ir kukuļotājs!


Viss raksts un raksta avots: NRA.LVhttps://ej.uz/n1aj

FOTO ©F64

Krauze aicinās vērtēt, vai valdības veidošanā nav ...
Budžeta komisija aicina valdību vērtēt iespēju sam...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter