“Stipro skrējienā” piedalīsies arī Latvijas Zemnieku savienības komandaŠodien, 4. maijā kinopilsētā „Cinevilla”, pulcēsies spēcīgākie ļaudis no visas Latvijas, lai piedalītos „Stipro skrējienā”. Latvijas Zemnieku savienības (LZS) komandas priekšgalā startēts Armands Krauze, Rīgas mēra amata kandidāts.

Šogad „Stipro skrējiens” norisināsies jau piekto reizi. Tas nenoliedzami ir trakākais skrējiens Latvijā un ieguvis lielu popularitāti. Skrējiena izaicinājumu ir pieņēmis arī LZS biedrs, Rīgas mēra amata kandidāts, Armands Krauze, kurš šogad „Stipro skrējienā” piedalīsies pirmo reizi.

Līdzās Krauzem LZS komandu pārstāvēs arī Artūrs Ķēniņš, Voldemārs Jurēvics un Annija Babre. Dalības mērķis ir pārvarēt uzliktos šķēršļus un veiksmīgi finišēt visiem kopā, pierādot, ka LZS ir spēcīga un vienota komanda.

Armands Krauze, LZS Rīgas mēra amata kandidāts:„Man vienmēr ir paticis sports. Aktīvi nodarbojos ar paraplanierismu, velotūrismu, esmu apbraukājis Franciju, Beļģiju, Igaunijas salas un, protams, arī Latviju. Tieši tāpēc šogad kolēģi mani iedrošināja izmēģināt savu spēkus „Stipro skrējienā” un Nordea maratonā. Šim priekšlikumam piekritu, jo skriešana ir mana ikdiena. Pēc garām sēdēm Briselē, Eiropas Ekonomikas un Sociālo lietu komitejā, aizstāvot Latvijas lauksaimnieku intereses, labprāt atpūšos skrienot pa Briseles parkiem.”


LZS komanda “Stipro skrējienā” parāda labu rezultā...
Latvijas Zemnieku savienība pašvaldību vēlēšanās s...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter