Skatoties uz haotiskajiem lēmumiem, kas tiek pieņemti - valdībai nepieciešami psihoterapeita pakalpojumi!

Skatoties uz haotiskajiem lēmumiem, kas tiek pieņemti - valdībai nepieciešami psihoterapeita pakalpojumi!

  • Par kosmiskajām algām vakcinācijas procesa koordinācija birojā – ja valdībā pieņemtu psihoterapeitu, kas pakonsultētu ministrus, iespējams, situācija neveidotos tik absurda! Tauta uz šo visu skatās kā uz absurdu – tauta vairs netic Latvijas valdībai, ka mēs spējam kaut ko izdarīt pareizi! - Tāpēc es nedrīkstu atbalstīt lēmumus, kurus neatbalsta arī lielākā daļa tautas! - Ziemā vienmēr visi pastiprināti slimo ar elpošanas infekciju slimībām, tas ir skaidrs jebkuram, tāpat kā fakts, ka tas kādā brīdī arī pazudīs. Pazudīs ne jau tāpēc, ka valdība strādā, bet tāpēc, ka tuvojas pavasaris, dienas paliek gaišākas un saules intensitāte paliek spēcīgāka!
  • Valdībai jādomā par tiem, kuriem jāpaliek mājās un kuri nevar strādāt!! Ja, piemēram, friziere tagad saņem 130 eiro kompensāciju par to, ka valdība ir aizliegusi strādāt! Vai cilvēks ar ģimeni var izdzīvot par 130 eiro?
  • Vai valdība ir padomājusi par pārējiem uzņēmumiem, kas ir aizvērti ciet un nevar strādāt?
  • Par izglītību – Vai tas ir normāli, ka vecāki kuri strādā attālināti, piemēram, ja tēvs strādā birojā, māte mājās attālinātā režīmā kopā ar 2 skolas vecuma bērniem – vai ir iespējams paralēli strādāt un izpildīt pedagoga funkcijas – apmācot pirmās un trešās klases skolēnu? Tātad vecākiem sanāk divas maiņas – pa dienu vecāki ir pedagogi un vakarā dara tiešos darba pienākumus!
  • Par ceļošanu: Latvijas Republikas pilsoņiem nevarēja uzlikt prasību par testa rezultātiem, jo mūsu pilsoņi ir jāielaiž Latvijā! Varēja uzlikt papildus prasības, pēc ierašanās uzturēties viesnīcā, ko, piemēram, apmaksā valsts, kā arī analīžu veikšanu uz vietas Latvijā, ko apmaksā Latvija! Bet piespiest Latvijas pilsoņus, veikt analīzes kādā trešajā pasaules valstī, ar varbūtību, ka tas būs izdots, piemēram, angļu valodā - tas nav pieļaujams! Mēs nevaram atbalstīt šādu Ministru kabineta Rīkojumu, nevaram atbalstīt muļķības, ko Ministru kabinets jau strādā veselu gadu!

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=0iEQ3I1mGuc&t=22s&pbjreload=101 

Rīgas dome pus gadu pēc vēlēšanām
Mārupē dzimusi Barikāžu dalībnieku atbalsta ideja

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter