Saeimas rudens sesijā visvairāk no ZZS debatējusi Dana Reizniece-Ozola, kā arī parlamentārietis Viktors ValainisKopš rudens sesijas sākuma Saeimas sēdēs visvairāk debatējušas deputātes Jūlija Stepaņenko un Dana Reizniece-Ozola (ZZS), kā arī parlamentārietis Viktors Valainis (ZZS), liecina Saeimas apkopotā informācija.

Šajā laikā deputāti sanāca uz 42 ārkārtas sēdēm. Lielākā daļa no tām notika attālināti platformā e-Saeima, ņemot vērā Covid-19 izraisītās pandēmijas dēļ noteiktos ierobežojumus un piesardzības pasākumus.

Daļēji attālināti rudens sesijā aizvadīta arī 18. novembra svinīgā sēde. Ņemot vērā nepieciešamību ievērot fizisko distanci, tā norisinājās videokonferences formātā, deputātiem uzturoties vairākās atsevišķās parlamenta telpās.

Rudens sesijā izskatīšanai komisijās nodoti 126 likumprojekti, no kuriem 101 iesniedzis Ministru kabinets, vienu – Valsts prezidents, deviņus – Saeimas deputāti, bet 15 likumprojektus iesniegušas Saeimas komisijas.

Strādājot ar iesniegtajiem likumprojektiem un skatot tos otrajā un trešajā lasījumā, Saeimā kopumā vērtēti 2042 priekšlikumi.

Šī gada rudens sesijā Saeimas sēdēs visvairāk debatējuši deputāti: Stepaņenko – 310 reizes, Reizniece-Ozola – 228 reizes, Valainis – 213 reizes, Aldis Gobzems – 198 reizes, Evija Papule (S) – 149 reizes, Vjačeslavs Dombrovskis – 137 reizes un Ļubova Švecova – 109 reizes.

Informācijas avots: DELFI   ( https://ej.uz/p9ad  ) 


Seši ekspremjeri diskutē, vai Kariņa pilnvaras krī...
Ojārs Spārītis: Mūsu izgudrojumi paliek "uz papīra...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter