Aktualitātes

115045

Saeima saka NĒ mazo lauku saimniecību atbalstam
Apskatīt komentārus (0)


30.11.2020


Saeimas vairākums noraidīja ZZS priekšlikumu paredzēt valsts atbalstu mazām un vidējām ģimenes lauku saimniecībām daļējai kredītprocentu dzēšanai.

 

ZZS rosināja paredzēt 7 miljonus euro, lai primāro lauksaimniecības produktu ražotāji un kooperatīvās sabiedrības varētu daļēji dzēst aizņēmumu procentus, tādējādi veicinot uzņēmumu efektivitāti un nodrošinot turpmāku investīciju ieplūšanu lauksaimniecības nozarē.

 

2018. gadā uz šādu atbalstu bija pieteikušies 1911 pretendenti, 2019. gadā – 2688 pretendenti, kas ir mazās un vidējās ģimenes saimniecības. Kredītprocentu dzēšana tiek paredzēta par tādiem pasākumiem kā būvniecība, ilggadīgo augļkopības kultūru stādu iegāde, lauksaimniecības tehnikas, iekārtu, aprīkojuma, vaislas lauksaimniecības dzīvnieku iegāde, kā arī īstermiņa aizdevumu kredītprocentu daļēja dzēšana.

      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
23:11, Jan 20
Jaundzimušo skaita staujais samazinājums."Tas ir esošās Kariņa valdības darba rezultāts, jo MK ir sējis iedzīvotājo… https://t.co/fZLMcbmcMQ
Latvijas Zemnieku sa
22:14, Jan 20
Šodien atceramies un godinām 1991.gada barikāžu aizstāvjus. Pagājuši jau 30 gadi, kopš notikuma, kas bija kritisks… https://t.co/NKwkNlVpfs
Latvijas Zemnieku sa
16:46, Jan 20
https://t.co/kmGZz27QlH

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit