Aktualitātes

112761

Rīgas domes vēlēšanām sarakstus iesniedz vēl divas partijas
Apskatīt komentārus (0)


16.07.2020


Savu pieteikumu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām ceturtdien, 16. jūlijā, iesniegušas un ar kandidātu sarakstu iepazīstinājušas vēl divas partijas. Tā ir premjera pārstāvētā “Jaunā Vienotība” un opozīcijā esošā Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), kura līdz šim vēl ne reizi nav iekļuvusi Rīgas domē.

Savu dalību startam uz Rīgas domi līdzīgā formā, bet tikai Bastejkalnā, pieteica Zaļo un zemnieku savienība. Saraksta līderis ir Saeimas deputāts Viktors Valainis.

“Kurš parūpēsies par jūsu mātēm un tēviem, vecvecākiem? Mēs darīsim visu, lai parūpētos par katru rīdzinieku,” pauda Valainis.

ZZS sarakstā ar otro numuru kandidēs pieredzējušais ārsts Pēteris Apinis. Viņš uzsver, ka netīko pēc amatiem domē, bet vēlas panākt zaļāku un veselīgāku Rīgu.

“Es netaisos ieņemt amatus, es neiešu uz “Rīgas satiksmi”, ceļu būvi vai namsaimnieku, nepirkšu nano ūdeņus. Manas ir divas prioritātes: cilvēku veselība un vides veselība,” sacīja Apinis.

Ar trešo numuru sarakstā kandidē ZZS priekšsēdētājs Edgars Tavars, kurš sarakstu arī iesniedza vēlēšanu komisijā.

Informācijas avots: LSM ŠEIT


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
13:23, Sep 21
18.septembrī notika Latvijas Zemnieku savienības Latgales konference. Konferences dalībniekus uzrunāja LZS priekšsē… https://t.co/zTOPxaOsxH
Latvijas Zemnieku sa
14:58, Sep 18
Armands Krauze: Rīgas domi jau sen vajadzēja izpurināt RīgaTV 24 Preses klubs. https://t.co/wgNJEBwa18 https://t.co/dHh8pu6R9Q
Latvijas Zemnieku sa
14:37, Sep 18
@ArmandsKrauze : Rīgas domi jau sen vajadzēja izpurināt @RIGATV24 . Rīgas Satiksme iesniegs prasību pret bijušajiem… https://t.co/mZXGHcNzb7

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit