Aktualitātes

115053

Rīgas deputātu bezmaksas stāvvietu skandāls: Krauze un Gobzems vērsušies KNAB
Apskatīt komentārus (0)


01.12.2020


Saeimas opozīcijas deputāti Armands Krauze (ZZS) un Aldis Gobzems vērsušies Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) saistībā ar bijušā Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Rīgas domes deputāta Druvja Kleina izteikumiem par Rīgas domes deputātiem piešķirto bezmaksas stāvvietu karšu izmantošanu.

Kā aģentūru LETA informēja Krauze, abi parlamentārieši vērsušies KNAB "par iespējamiem JKP Saeimas un Rīgas domes frakciju amatpersonu likumpārkāpumiem".

Politiķi iesniegumā KNAB atsaucas uz Kleina apgalvoto portālā "Nra.lv", ka Rīgas domē vienam deputātam esot izsniegtas divas stāvvietu kartes, no kurām viena atdota partijas vadībai partijas vajadzībām. Tā esot rīkojušās gan pozīcijas, gan opozīcijas partijas, faktiski tā bijusi sistēma. Kleins apgalvo, ka Rīgas domes JKP frakcijas vadītājs Jānis Ozols karšu atprasīšanu JKP deputātiem pamatojis ar to, ka kartes vajadzīgas JKP Saeimas deputātu palīgiem, lai viņi pie parlamenta varētu novietot savas automašīnas.

"Ņemot vērā, ka šī informācija norāda uz iespējamiem rupjiem JKP Rīgas domes un Saeimas frakciju amatpersonu likumpārkāpumiem, lūdzam uzsākt pārbaudi par intervijā minētajiem faktiem un nepieciešamības gadījumā saukt vainīgās personas pie atbildības," teikts Krauzes un Gobzema iesniegumā KNAB.

Kā ziņots, iepriekš no amata nācās atkāpties vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Jurim Pūcem (AP), kurš bija melojis par bezmaksas stāvvietas kartes izmantošanu.

Informācijas avots: NRA  ( https://ej.uz/ryeu


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
23:11, Jan 20
Jaundzimušo skaita staujais samazinājums."Tas ir esošās Kariņa valdības darba rezultāts, jo MK ir sējis iedzīvotājo… https://t.co/fZLMcbmcMQ
Latvijas Zemnieku sa
22:14, Jan 20
Šodien atceramies un godinām 1991.gada barikāžu aizstāvjus. Pagājuši jau 30 gadi, kopš notikuma, kas bija kritisks… https://t.co/NKwkNlVpfs
Latvijas Zemnieku sa
16:46, Jan 20
https://t.co/kmGZz27QlH

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit