Aktualitātes

115158

Rīga TV 24 raidījums "Ziņu top 5”: Viesos LZS priekšsēdētājs Armands Krauze
Apskatīt komentārus (0)


10.12.2020


Šodien, 10.12.2020 Rīga TV24
raidījumā "Ziņu top 5”, Viesos: Armands Krauze, Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs ,13. Saeimas deputāts (ZZS)
  • Policija brīdina ierobežojumu neievērotājus – Ir noteikti ierobežojumi, kurus pārkāpt nedrīkst. Sabiedrībā ir daudz un dažādi viedokļi – ir covid-19 noliedzēji un ir tādi, kas ļoti baidās, mēs esam dažādi un tas ir jārespektē, katram ir tiesības izteikt savu viedokli, protams, nepārkāpjot likumu.
  • Pašvaldību sūdzības par ATR neesot pamatotas: Likums ir pieņemts, bet reformā bija ļoti daudz problēmas. Veicot reformu neņēmām vērā vēsturiskos novadus. Lielā daļā ir atjaunoti padomju laika rajoni. Tāpat nav izpildītas arī daudz tehniskas lietas – daudz novadi ir sadalīti uz pusēm, citiem kādas teritorijas ir atdalītas nost nekonsultējoties ar iedzīvotājiem. To, vai likums ir ievērots vai nav, noteiks Satversmes tiesa. 
  • Izmaiņas apgrozāmo līdzekļu subsīdiju piešķiršanā – Valdībai vairāk būtu jāieklausās profesionālajās organizācijās, jo daudz jautājumos konsultācijas nenotiek. Jābūt elastīgai pieejai un ātri jāskatās, kas kur jāmaina, nevis jācenšas pēc iespējas mazāk, bet pēc iespējas vairāk atbalstīt uzņēmējus, lai saglabātu darba vietas un būtu tie, kas maksā nodokļus. 
  • Valdības darbs covid 19 krīzes laikā. Komunikācijas resurss valdībai ir pietiekoši liels. Valdība ir izstrādājusi plānu ar 4 līmeņiem, pēc kura ir zināms, kas notiks katrā gadījumā – visam bija jābūt gatavam. Komunikācija ir nepieciešama, bet ne tāda kāda tā notiek šobrīd. 
  • Ārkārtas situācija veselības aprūpes nozarē. Ārkārtas situācija ir nepieciešama, lai var ātri pārgrupēties un efektīvi strādāt, jo problēma kļūst arvien nopietnāka. 

Informācijas avots: Rīga TV 24

Skatie un vērtē:  https://ej.uz/qddu


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
10:37, Jan 18
Lai gan pašvaldības atrodas vistuvāk iedzīvotājiem un uzņēmējiem, to budžets publiski tiek apspriests daudz retāk n… https://t.co/M3Ij0P7FWn
Latvijas Zemnieku sa
10:33, Jan 18
Cik lēmēju būs jaunajās pašvaldībās – stājušies spēkā grozījumi par deputātu skaitu https://t.co/pg2CSeVPyc… https://t.co/W4Ch7LDrNp
Latvijas Zemnieku sa
10:32, Jan 18
Pašvaldību vēlēšanās Latvijas Zemnieku savienības biedri startēs visās pašvaldībās https://t.co/wW4aaWzrl7… https://t.co/ieUXqzVb9E

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit