Reizniecei-Ozolai amats Starptautiskajā šaha federācijā; viņas vietā Saeimā TavarsSaeimas deputāte Dana Reizniece-Ozola (ZZS) nolēmusi nolikt 13. Saeimas deputāta mandātu, jo piekritusi piedāvājumam ieņemt Starptautiskās šaha federācijas (FIDE) rīkotājdirektores un valdes priekšsēdētāja vietnieces amatu, vēsta politiķes ieraksts feisbuka profilā pirmdien, 4. janvārī. Jaunos darba pienākumus viņa pildīs, dzīvojot Latvijā, kā arī paliks Latvijas Zemnieku savienÄ«bas (LZS) biedre. 

 

LZS sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Garkalne portālu "Delfi" informēja, ka pēc Reiznieces-Ozolas mandāta nolikšanas Saeimas deputāta vietu ieņems Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) priekšsēdētājs Edgars Tavars.

 

"Jaunais gads manā dzīvē nesis lielas pārmaiņas – esmu piekritusi piedāvājumam ieņemt starptautiskās šaha federācijas FIDE rīkotājdirektores un valdes priekšsēdētāja vietnieces amatu. FIDE sporta veida attīstībai apvieno 190 valstis, to federācijas un desmitiem miljonu sportistu. Tā ir lielākā un ietekmīgākā šaha organizācija pasaulē," raksta Reizniece-Ozola.

 

Viņa piebilst, ka šis piedāvājums ir "ļoti augsts novērtējums ne tikai man personiski, bet arī Latvijai un mūsu valsts šaha tradīcijām. FIDE rīkotājdirektores amats ir viens no augstākajiem, kāds Latvijai bijis kādā no starptautiskām sporta organizācijām. Tā ir lieliska iespēja nest Latvijas sporta vārdu pasaulē".

 

Tāpēc deputāte pieņēmusi lēmumu nolikt deputātes mandātu, lai darbam FIDE varētu veltīt visu laiku un enerģiju.

 

"Esam lepni, ka LZS rindās ir tik spēcīgi un zinoši biedri, kas tiek novērtēti ne tikai Latvijas, Eiropas, bet arī pasaules līmenī. Dana Reizniece-Ozola ir pierādījums, ka mūsu cilvēki tiek novērtēti. Ar milzīgu pašatdevi, darbu un nesavtīgu interesei par savu lietu tiekam pamanīti un ar lielu godu varam nest Latvijas vārdu pasaulē. LZS vārdā vēlamies Danai Reizniecei-Ozolai teikt paldies par ieguldīto darbu, pieredzi un profesionālajām zināšanām partijā. Vēlos atzīmēt, ka arī turpmāk mēs strādāsim kopā, lai Danas Reiznieces-Ozolas zināšanas un pieredze noderētu mūsu vēlētājiem un kalpotu valsts attīstībai," uzsver LZS priekšsēdētājs Armands Krauze.

 

ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Uldis Augulis atzīst, ka Reizniece-Ozola bijusi spēcīgs ZZS komandas biedrs un viņas jaunais amats FIDE ir ļoti augsts novērtējums ne tikai Reizniecei-Ozolai personiski, bet arī Latvijai un mūsu valsts šaha tradīcijām. „Prieks un pagodinājums, ka ZZS cilvēku profesionalitāte un spējas tiek starptautiski atzītas, un vēlam panākumus Danai Reizniecei-Ozolai, nesot Latvijas vārdu pasaulē," uzsver Augulis.

Informācijas avots: DELFI 

Visa ziņa: https://ej.uz/ka2k

 


Partiju reitingi decembrī: ZZS 8%
Par ģimenei draudzīgāko pašvaldību Latvijā 2020. g...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter