Aktualitātes

107054

Protestējot pret balsstiesību atjaunošanu Krievijai, Baltijas un vēl četru valstu delegācijas atstāj EPPA sesiju
Apskatīt komentārus (0)


27.06.2019


Darbu Eiropas Padomes Parlamentārajā asamblejā (EPPA) šonedēļ satricināja Krievijas balstiesību atjaunošana. Šobrīd, kad Minskas vienošanās netiek pildītas un situācija pat pasliktinās, tas ir solis, kas leģitimizē visatļautību. Un nevis stiprina, bet destabilizē demokrātiju Eiropā. Īpaši “spēcīgs” ir Slucka komentārs drīz pēc balsojuma (sk. 42.minūti https://youtu.be/HmSqKmsG_hU), kas uzsver - tas ir pirmais nozīmīgais solis, ar ko šīs Eiropas valstis atzīst Krimu kā Krievijas daļu! Domāju, vai jau šodien kolēģiem, kas vieglu roku un karstām runām atbalstīja lēmumu, nav sajūta kā 3 sivēntiņiem, kas atvēruši vilkam durvis. 

"Šajā visā prieks, ka Latvijas delegācija palika vienota un konsekventa savā nostājā, sargājot EPPA demokrātijas principus. Paldies Boriss Cilevičs Linda Ozola Artuss Kaimins Inese Lībiņa-Egnere Maria Golubeva Martins Olekšs un vēstniekam Ivaram Punduram!," norāda Dana Reizniece Ozola.


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
19:23, Apr 15
RT @presesklubs: Daudzi cilvēki ir izmisumā-nav,ko ēst,nevar samaksāt par dzīvokli.Gribu dzirdēt,kā dzīvot šiem cilv,kuri pašreiz nenopelna…
Latvijas Zemnieku sa
19:23, Apr 15
RT @Finmin:
Latvijas Zemnieku sa
15:22, Apr 06
RT @vid_gov:

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit