Pirmdien darba vizītē Latvijā ieradīsies Ukrainas agrārās politikas un pārtikas ministrs Aleksejs PavlenkoPirmdien, 23. novembrī, darba vizītē Latvijā ieradīsies Ukrainas agrārās politikas un pārtikas ministrs Aleksejs Pavlenko, lai tiktos ar zemkopības ministru Jāni Dūklavu un pārrunātu abu valstu sadarbības iespējas lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarēs. 

Ukraina vēlas no Latvijas pārņemt pieredzi mežu apsaimniekošanā, akvakultūras attīstībā un lauku saimniecību kooperācijas veicināšanā. Vizītes laikā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ar Ukrainas kolēģi plāno pārrunāt arī jautājumu par Latvijas lauksaimniecības un pārtikas produkcijas eksporta palielināšanu uz Ukrainu.

Plānots, ka vizītes laikā Ukrainas agrārās politikas un pārtikas ministrs Aleksejs Pavlenko apmeklēs Rīgas Brīvostu, lai apspriestu lauksaimniecības produktu tranzīta iespējas caur Latvijas ostām. 

Ar Ukrainas agrārās politikas un pārtikas ministru vizītē Latvijā ieradīsies arī Ukrainas Zivju resursu aģentūras vadītājs Jarims Kovaļivs un Ukrainas Mežu resursu aģentūras vadītājs Aleksandrs Kovaļčuks.

Lai pārņemtu Latvijas pieredzi, Ukrainas Zivju resursu aģentūras vadītājs Jarims Kovaļivs tiksies ar Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “BIOR” direktoru Aivaru Bērziņu un iepazīsies ar “BIOR” laboratoriju darbu, kā arī apmeklēs akvakultūras uzņēmumu SIA “Mottra”. Savukārt Ukrainas Mežu resursu aģentūras vadītājs Aleksandrs Kovaļčuks tiksies ar AS “Latvijas valsts meži” (LVM) prezidentu Robertu Strīpnieku, lai iepazītos ar valsts mežu ilgtspējīgu apsaimniekošanu un darba organizāciju LVM, kā arī apmeklētu LVM stādaudzētavu “Mazsili”, lai iepazītos LVM meža stādu audzēšanas pieredzi.


Ukraina pārņems Latvijas pieredzi meža apsaimnieko...
Zaļo un Zemnieku savienības deputāti Latvijas dzim...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter