Aktualitātes

115535

Pašvaldību vēlēšanās LZS biedri startēs visās pašvaldībās; atklāj sarakstu līderus
13.01.2021


Gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās šī gada 5. jūnijā Latvijas Zemnieku savienības (LZS) biedri startēs no dažādiem vēlēšanu sarakstiem visos Latvijas novados un valstspilsētās. LZS biedri startēs no 18 LZS, 17 Zaļo un Zemnieku savienības, kā arī sešiem apvienotajiem vēlēšanu sarakstiem, portālu "Delfi" informēja partijas sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Garkalne. 

"Latvijas Zemnieku savienība ir viena no lielākajām un vecākajām politiskajām partijām Latvijā, kuras spēks slēpjas Latvijas pašvaldībās, tāpēc līdzīgi kā visās iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās mūsu biedri ir apņēmības pilni startēt visos novados. Lielākā daļa vēlēšanu sarakstu līderi būs esošie pašvaldību vadītāji, kuri ar savu darbu jau ir parādījuši, ka ir spējīgi veiksmīgi attīstīt savu pilsētu, radīt piemērotu vidi uzņēmējdarbības attīstībai un atbilstošu infrastruktūru iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanai, tādu, lai gribas neaizbraukt, lai gribas atgriezties," partijas situāciju skaidro LZS priekšsēdētājs Armands Krauze.

Partija darījusi zināmus dažus gaidāmos pašvaldību vēlēšanu sarakstu līderus: Alūksnē – Artūrs Dukulis, Ādažos – Daiga Mieriņa, Balvos – Aigars Pušpurs, Cēsīs – Hardijs Vents, Dobelē – Andrejs Spridzāns, Dienvidkurzemes novadā – Aivars Priedols, Talsos – Dainis Karols, Gulbenē – Normunds Audzišs, Jelgavā – Andris Rāviņš, Jelgavas novadā – Ziedonis Caune, Krāslavas novadā – Gunārs Upenieks, Madonā – Agris Lungevičs, Mārupē – Mārtiņš Bojārs, Ludzā – Edgars Mekšs, Limbažos – Didzis Zemmers, Tukumā – Ligita Gintere, Valmierā – Harijs Rokpelnis, Ventspils novadā – Aivars Mucenieks.

"Gatavojoties pašvaldību vēlēšanām, esam sagatavojuši kopīgas priekšvēlēšanu kampaņas vadlīnijas visām pašvaldībām, lai akcentētu, ka esam nacionāla mēroga politiskais spēks ar ambīciju būt plaši pārstāvētiem arī nākamajā Saeimā. Katrā novadā, katrā pilsētā ir savas aktuālākās tēmas, bet, risinot ikdienas problēmas, pāri visam – cilvēks. Katras vietvaras ietvaros, rūpējoties par darbavietām, izglītību, veselības aprūpi, kultūru, vidi un citiem aktuālajiem jautājumiem, ir jārod labākais risinājums. Lai jebkura pilsēta, novads, ciems, liels vai mazs, ir vieta, kuru ar lepnumu var saukt par savām mājām," norāda LZS ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš.

Partija arī jau sagatavojusi vēlēšanu kampaņas logotipu ar saukli: "Lai gribas neaizbraukt, lai gribas atgriezties".

 Informācijas avots: DELFI  ( https://ej.uz/ivgs

 


      Atpakaļ

Video

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
12:45, Jan 26
Netīrās naudas likumā piedāvā antikonstitucionālus grozījumus https://t.co/XXG35txBF2 “Lai kaut ko tādu sacerētu, i… https://t.co/i68e8cS3qO
Latvijas Zemnieku sa
23:30, Jan 25
LZS: Uzņēmējs šajā valstī netiek cienīts https://t.co/Tkaas6nv1W https://t.co/BQXfiBt6kF
Latvijas Zemnieku sa
14:22, Jan 25
Kopējais kurss nemainīsies @DienaLv https://t.co/BRZpYT9poZ

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit