Aktualitātes

112458

Partiju reitingus ārkārtējā situācija nav cēlusi
Apskatīt komentārus (0)


13.06.2020


Armands Krauze, LZS priekšsēdētājs:  “Aplūkojot partiju reitingus jāatzīst, ka koalīcijas partijas nav attaisnojušas iedzīvotāju cerības sagaidīt ātru un efektīvu palīdzību no valdības COVID ārkārtējas situācijas laikā. ZZS un pārējās opozīcijas priekšlikumi ir noraidīti kaut arī iedzīvotāji un uzņēmēji tieši tādu palīdzību vēlējās sagaidīt no Kariņa valdības. Iedzīvotāji gaidīja reālu palīdzību nevis neskaidrus un ar korupcijas ēnu skartus valsts iepirkumus un citas neizdarības. Valdība tikai slavina paši savus ministrus par efektīvu COVID apkarošanu, lai gan valdības nopelns tur ir ļoti mazs. Tieši Latvijas iedzīvotāju augstais atbildības līmenis ir tas kāpēc slimība Latvijā neizplatījās kā citur pasaulē.”

----------------------------

"Panorāma" sižets "Partiju reitingus ārkārtējā situācija nav cēlusi"

Ārkārtējā situācija politisko partiju popularitāti nav cēlusi. Tā liecina pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma maija nogalē veiktā SKDS iedzīvotāju aptauja par vēlētāju izvēli gadījumā, ja rīt notiktu Saeimas vēlēšanas. Gandrīz puse aptaujāto arī atzina, ka vai nu nezina, par ko balsot, vai arī vēlēšanās nepiedalītos.

Vēlētāju aptauju ar jautājumu, par ko jūs balsotu, ja rīt notiktu Saeimas vēlēšanas, pētījumu aģentūra SKDS veica no 23. maija līdz 2. jūnijam. Šajā laikā ar Covid-19 saslimušo skaits kāpa vien par dažiem gadījumiem dienā, robežas ar Igauniju un Lietuvu jau bija vaļā un valdība gatavojās izbeigt ārkārtējo situāciju.

No valdības partijām šoreiz populārākā izvēle bijusi premjera Krišjāņa Kariņa pārstāvētā “Jaunā Vienotība”. Turpat blakus ir Nacionālā apvienība un “Attīstībai/Par!”. Nedaudz sliktāk aptaujā veicies Jaunajai konservatīvajai partijai, kurai atbalstu pauduši vien 3,7% respondent.

Pirmo vietu joprojām ieņem partija “Saskaņa”. Par to savu balsi atdotu 13,2% aptaujāto. Arī otrā populārākā izvēle bijusi opozīcijas partija – Zaļo un zemnieku savienība.

Viss sižets šeits pieejams šeit: www.lsm.lv


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
20:54, Jan 15

Latvijas Zemnieku sa
22:04, Jan 14
Opozīcija prasa Kariņam skaidrot iespējamu izmeklēšanu saistībā ar vakcīnu pret Covid-19 iegādi @TVNET_zinas… https://t.co/YP3vuVukVF
Latvijas Zemnieku sa
16:23, Jan 14
Par tirdzniecības ierobežojumiem, vakcinēšanos, ģimenes ārstu kapacitāti, izmaiņām darba tirgū, viesmīlības nozares… https://t.co/XCESX1wfij

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit