Aktualitātes

113549

Partiju reitingi augustā: Par ZZS Saeimas vēlēšanās balsotu 10,7%
Apskatīt komentārus (0)


04.09.2020


Partiju reitingi augustā: Pēc LTV pasūtījuma veiktā SKDS aptauja liecina, ka augusta sākumā par ZZS Saeimas vēlēšanās balsotu 10,7%.

---

Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu kampaņa ietekmējusi arī “Attīstībai/Par!” un “Saskaņas” reitingus. Pēc LTV pasūtījuma veiktā SKDS aptauja liecina, ka augusta sākumā par “Saskaņu” Saeimas vēlēšanās balsotu mazāk cilvēku, bet par “Attīstībai/Par!” – vairāk nekā iepriekš.

Aptauja uzrādīja, ka partiju reitingos pirmajā vietā aizvien ir “Saskaņa”, par kuru būtu gatavi balsot 12,2% aptaujāto. Tai seko Zaļo un zemnieku savienība ar 10,7%, tad “Attīstībai/Par!” ar 7,8%, “Jaunā Vienotība” ar 6,6%, Nacionālā apvienība ar 5,2%.

Savukārt zem 5% barjeras ir Jaunā konservatīvā partija ar 4,6%, Latvijas Reģionu apvienība ar 3,8% un “KPV LV” ar 1,9%, kā arī Latvijas Krievu savienība ar 1,5%  un “Progresīvie” ar 1,4%. 

Salīdzinājumā ar jūlijā veikto aptauju redzams, ka “Saskaņas” reitings samazinājies par vairāk nekā trim procentpunktiem, bet “Attīstībai/Par!” pieaudzis par aptuveni diviem procentpunktiem. Pieaugusi arī Zaļo un zemnieku savienības, Jaunās konservatīvās partijas, “Jaunās Vienotības” un Latvijas Reģionu apvienības popularitāte. Savukārt nedaudz samazinājies Nacionālās apvienības un “KPV LV” reitings.

Sociālo pētījumu centrs SKDS veica aptauju, kurā piedalījās aptuveni 900 Latvijas pilsoņu, un tā tika veikta visā Latvijā no 7. līdz 20. augustam.

Informācijas avots: LSM ( ŠEIT )


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
13:23, Sep 21
18.septembrī notika Latvijas Zemnieku savienības Latgales konference. Konferences dalībniekus uzrunāja LZS priekšsē… https://t.co/zTOPxaOsxH
Latvijas Zemnieku sa
14:58, Sep 18
Armands Krauze: Rīgas domi jau sen vajadzēja izpurināt RīgaTV 24 Preses klubs. https://t.co/wgNJEBwa18 https://t.co/dHh8pu6R9Q
Latvijas Zemnieku sa
14:37, Sep 18
@ArmandsKrauze : Rīgas domi jau sen vajadzēja izpurināt @RIGATV24 . Rīgas Satiksme iesniegs prasību pret bijušajiem… https://t.co/mZXGHcNzb7

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit