Partiju reitingi: aprīlī sīva cīņa starp Nacionālo apvienību, ZZS un «Jauno Vienotību»

Jaunākie partiju reitingi par aprīli rāda, ka aug Nacionālās apvienības popularitāte, kurai uz papēžiem min Zaļo un Zemnieku savienība, kā arī "Jaunā Vienotība". Partija "KPV LV" pašlaik nav populārāko partiju skaitā, liecina iedzīvotāju aptaujas. Toties labus rezultātus turpina rādīt ārpus parlamenta esošā partija "Progresīvie".

Pēc Latvijas Televīzijas (LTV) pasūtījuma SKDS aprīlī veica iedzīvotāju aptauju, un tā liecina, ka augstākais reitings, kā ierasts, ir "Saskaņai" – 12%. Otrajā vietā – Nacionālā apvienība, par kuru gadījumā, ja rīt notiktu Saeimas vēlēšanas, balsotu 8%. Trešajā – Zaļo un Zemnieku savienība – 7,7%, kurai uz pēdām min valdības vadītāja pārstāvētā "Jaunā Vienotība" – 7%. Piektajā un sestajā pozīcijā ir "Attīstībai/Par!" (5,6%) un "Progresīvie" (4,5%). 

Aptaujātāji norāda – saraksta augšgalā esošajām deviņām partijām reitinga statistiskā kļūda iespējama no aptuveni viena līdz pat pusotram procentpunktam, tādēļ partiju reitingu izmaiņu dinamika jāvērtē ilgākā laika periodā.

20,1% aptaujāto atbildēja, ka nezina, par ko balsotu, savukārt 20,1% vēlēšanās nepiedalītos.

Informācijas avots: LSM ( https://ej.uz/8ch9 )  

LTV1 raidījumā "Šodienas jautājums" ZZS frakcijas ...
Kučinskis: ZZS būtu gatava iesaistīties jaunas val...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter