Aktualitātes

112775

Partijas turpina iesniegt kandidātu sarakstus Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām
Apskatīt komentārus (0)


19.07.2020


Arvien vairāk partiju iesaistās cīņā par Rīgas atslēgām. Šodien savus kandidātu sarakstus ārkārtas vēlēšanām pieteica četras partijas. Un divas no tām – “Jaunā Vienotība” un Zaļo un zemnieku savienība – arī iepazīstināja ar savu komandu un programmu.

Tikmēr uz Brīvības pieminekļa fona ar savu komandu iepazīstināja Zaļo un zemnieku savienības mēra amata kandidāts, Saeimas deputāts Viktors Valainis. Zaļzemnieki ir plaši pārstāvēti reģionos, bet Rīgā ZZS ietilpstošās partijas iepriekšējo reizi tika ievēlētas tālajā 2001. gadā.

“Mēs startējam Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās ar vislielāko pieredzi Latvijas pašvaldību pilsētu vadīšanā. Mēs ilgstoši, daudzus gadus esam vadījuši tādas pašvaldības kā Carnikava, Jūrmala, Jelgava, Ventspils, Liepāja. Tās ir pilsētas, kur esam izveidojuši patiesus veiksmes stāstus,” uzskata zaļzemnieku Rīgas mēra amata kandidāts Viktors Valainis.

Viņa pirmā prioritāte ir daudzdzīvokļu namu atjaunošana. ZZS piesaistījusi arī papildspēkus. Sarakstā ar augsto, otro numuru iekļauts Ārstu biedrības bijušais prezidents Pēteris Apinis. Valainis viņu sveica, uzdāvinot alu, kas nosaukts Pētera Apiņa vārdā.

Apinis iepazīstināja, uz ko ir un arī nav gatavs, ja tiks ievēlēts. “Es netaisos ieņemt amatus. Es neiešu uz “Rīgas satiksmi”, ceļu būvi vai namsaimnieku. Nenodarbošos ar nano ūdeni, kā mēdz Rīgā dažreiz tīrīt autobusus. Un ar visādām citām blēņām nenodarbošos ar iepirkumiem. Man ir tikai divas prioritātes, un tā ir cilvēku veselība un vides veselība,” pauž Apinis.

Ar trešo numuru kandidē ZZS vadītājs Edgars Tavars.

Līdz šim sarakstus kopumā iesniegušas deviņas partijas vai to apvienības. Sarakstu pieteikšana noslēgsies nākamajā pirmdienā, bet vēlēšanas notiks augusta beigās.

Informācijas avots: Skaties.lv  ŠEIT


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
13:23, Sep 21
18.septembrī notika Latvijas Zemnieku savienības Latgales konference. Konferences dalībniekus uzrunāja LZS priekšsē… https://t.co/zTOPxaOsxH
Latvijas Zemnieku sa
14:58, Sep 18
Armands Krauze: Rīgas domi jau sen vajadzēja izpurināt RīgaTV 24 Preses klubs. https://t.co/wgNJEBwa18 https://t.co/dHh8pu6R9Q
Latvijas Zemnieku sa
14:37, Sep 18
@ArmandsKrauze : Rīgas domi jau sen vajadzēja izpurināt @RIGATV24 . Rīgas Satiksme iesniegs prasību pret bijušajiem… https://t.co/mZXGHcNzb7

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit