Aktualitātes

108203

Pārrunājot Aigara Vītola aizturēšanas apstākļus, LZS iestājas par tiesisku un likumīgu situācijas izvērtējumu
Apskatīt komentārus (0)


30.09.2019


Pagājušajā nedēļā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs aizdomās par iespējamām koruptīvām darbībām būvniecības procesa iepirkumā, nopratināja Latvijas Zemnieku savienības  (LZS) biedru un Ķekavas novada domes priekšsēdētājas vietnieku Aigaru Vītolu.


Sarunā ar partijas vadību viņš apliecināja, ka likumus nav pārkāpis, tāpēc pārmetumiem nav pamata. A.Vītols turpinās cīnīties, lai pierādītu savu taisnību.


LZS iestājas par saviem biedriem, vēlamies tiesisku un likumīgu situācijas izvērtējumu. Mēs skaidri un nepārprotami esam pret korupciju un, ja mūsu rīcībā būs fakti vai pierādījumi, kas apliecinātu, ka mūsu biedri ir iesaistīti koruptīvās darbībās, tad tādiem partijā vieta nebūs.


Aigars Vītols norādīja, ka pārmetumi pret viņu ir konkurentu safabricēti, kuri cenšas atbrīvoties no jauniem, aktīviem un perspektīviem LZS biedriem.


Kā LZS priekšsēdētājs es vēlos piebilst, ka mēs esam pret  apmelošanu un nosodām šantāžu, ko izmanto tagad politikā, jo īpaši Jaunā konservatīvā partijā nokļuvušie bijušie KNAB darbinieki, kuri, iespējams, safabricē un nodod tiesībsargājošām iestādēm nepatiesu un apmelojošu informāciju. Šī ir politiska partija, kura ar meliem, šantāžu un draudiem cenšas realizēt savas politiskās ambīcijas. LZS uzticas šobrīd KNAB strādājošiem profesionāļiem un cer, ka darbs tiks izdarīts augstākā līmenī, noskaidrojot patiesību.


LZS arī uzskata par nepieņemamu un destruktīvu atsevišķu Ķekavas novada domes deputātu vēlmi izmantot gadījumu un rosināt neuzticības izteikšanu domes priekšsēdētājai. Aigars Vītols kā atbildīgs politiķis pieņēma lēmumu par atkāpšanos no priekšsēdētājas vietnieka amata līdz KNAB izmeklēšanas beigām, tāpēc mēģinājumi organizēt varas maiņu Ķekavā nav ne novada, ne tā iedzīvotāju interesēs.


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
13:23, Sep 21
18.septembrī notika Latvijas Zemnieku savienības Latgales konference. Konferences dalībniekus uzrunāja LZS priekšsē… https://t.co/zTOPxaOsxH
Latvijas Zemnieku sa
14:58, Sep 18
Armands Krauze: Rīgas domi jau sen vajadzēja izpurināt RīgaTV 24 Preses klubs. https://t.co/wgNJEBwa18 https://t.co/dHh8pu6R9Q
Latvijas Zemnieku sa
14:37, Sep 18
@ArmandsKrauze : Rīgas domi jau sen vajadzēja izpurināt @RIGATV24 . Rīgas Satiksme iesniegs prasību pret bijušajiem… https://t.co/mZXGHcNzb7

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit